Najlepšie aplikácie v App Store – ocenenie

Tak ako každý rok, spoločnosť Apple sa zamerala na tie najlepšie aplikácie vo svojom internetovom obchode App Store, a vyhlásila výhercov jednotlivých kategórii. Nakoľko sa jedná o pomerne veľkú udalosť, na adresu im bola doručená hliníková verzia ikony App Store v elegantnej modrej farbe.

Dokopy sa dostala ku 15 vývojárom a spoločnostiam, ktoré vyhrali ocenenie. Ich aplikácie boli najpopulárnejšie za rok 2020 a to si zaslúži pozornosť.

- Reklama -

Ako uvádzajú zahraničné média, trofej je vyrobená zo 100% recyklovateľného hliníka a pôsobí masívnym dojmom. Na prednej strane sa nachádza logo App Store a na zadnej strane sú vyryté informácie o konkrétnej appke.

Vývojár Andres Canella uvádza, že samotná cena má podobnú výšku, šírku a hrúbku ako počítač Mac mini. Ikona má lesklý zrkadlový povrch, zatiaľ čo zvyšok sa nesie v matnej modrej farbe (s výnimkou hrán). Vygravírovaný text na zadnej strane obklopuje jednoduchý a elegantný vzor, symbolizujúci víťazstvo.

Medzi ocenenými aplikáciami sa nachádza napríklad Zoom (verzia pre iPad) alebo Fantastical (verzia pre počítač Mac). Čo sa týka Apple TV, tak tu vyhral Disney+.

Kompletný zoznam si môžete pozrieť kliknutím na tento odkaz. Ktorá appka najviac rezonovala vo vašom zariadení počas roka 2020? Napíšte nám do komentára.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJappleinsider
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.