Nebaví ťa stále platiť za aplikácie ? Alebo chceš platenú aplikáciu len na jedno použitie ? Nech už je dôvod akýkoľvek, my ti prinášame kompletný foto návod, ako si stiahnuť platené aplikácie a to bez nutnosti jailbreaku!

Upozornenie

Na začiatok článku by sme ťa chceli varovať, že všetko čo urobíš, budeš robiť na vlastnú zodpovednosť a vlastné riziko. Za prípadné vzniknuté škody stránka www.svetapple.sk nezodpovedá. Tento návod je overený našou redakciou, ale nezaručujeme, že bude fungovať každému. Ďalej, ťa upozorňujeme na to, že platbou podporuješ vývojárov, ktorý vďaka peniazom získaných z aplikácií môžu tvoriť stále nové a nové vychytávky. Z týchto aplikácií nemajú žiadny zisk.

- Reklama -

Návod

Sťahovanie a následné inštalovanie aplikácií prebieha cez alternatívny „shop“ s názvom vShare. Po týchto krokoch budeš môcť sťahovať akúkoľvek aplikáciu bezplatne.

1.Na svojom iOS zariadení si otvor stránku vshare.com a zvoľ možnosť „Download (Unjailbroken)“

IMG_0167

2. Klikni na inštalovať

IMG_0168

3. Aplikácia sa ti zobrazí na ploche. Klikni na ňu. Aplikácia ti nepôjde spustiť, ale napanikár a prejdi na ďalší krok! 🙂

IMG_0166

4. Otvor NastaveniaVšeobecnéProfily a klikni na „Dôverovať vývojárovi Sichuan Qimingxing Shuda Electrical…

IMG_0169

5. Zobrazí sa ti ešte jedno varovanie, či naozaj chceš dôverovať danému vývojárovi. Klik na dôverovať 🙂

IMG_0170

Gratulujeme!

Teraz môžeš otvoriť aplikáciu vShare, v ktorej si následne vyhľadáš aplikáciu o ktorú máš záujem a jednoducho si ju stiahneš a nainštaluješ podľa pokynov, ktoré sa ti budú automaticky zobrazovať.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail dominik.bullo@svetapple.sk