Need For Speed je zaručene jedna z najlegendárnejších závodných sérií, aké tu kedy boli. Datuje sa už od roku 1994, čo znamená, že jej pripravovaný diel s názvom No Limits prichádza po 21 rokoch. Hra tu síce ešte nie je, no v niektorých kútoch zeme sa už dá voľne stiahnuť z AppStore a užívatelia si môžu vyskúšať, aká vlastne bude v takmer dokončenom stave! Pozrite si, ako sa bude dať v hre “tuningovať”!

Need For Speed: No Limits a tuning

Nový diel hernej série Need For Speed s označením No Limits síce ešte celosvetovo nevyšiel, no v niektorých krajinách sa už začína objavovať testovacia verzia hry. Práve tá je vraj veľmi podobná tomu, čo nám vývojári predstavia, a tak vám prinášame video, v ktorom uvidíte, v akom rozsahu je možné upraviť si svoje vozidlo. Už podľa prvých minút zistíte, že hra sa celkovo vracia do štýlu azda najpopulárnejšieho Need For Speed: Underground 1,2 (2003,2004), ktorú používatelia milovali najmä kvôli rozsiahlym možnostiam úprav automobilu. Aj keď No Limits neprináša otvorený svet tak, ako sme očakávali, vývojári nevylúčili, že sa do finálnej verzie, poprípade formou update, do hry nepridá. Každopádne tuning vyzerá super a my sa už nevieme dočkať, ako si ho vyskúšame aj my na vlastnej koži!

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.