Najväčšia stramovacia služba ponúka možnosť sledovania vybraných filmov a seriálov úplne zadarmo. Všetko prebieha prostredníctvom internetovej stránky. Využiť môžete macOS, iPadOS alebo Andorid. Na iPhone táto ponuka nie je dostupná…

Netflix zadarmo

Pokiaľ si radi pustíte kvalitný film alebo seriál, máme pre vás dobré správy. Netflix ponúka bezplatný obsah, ktorý plánuje pravidelne obmieňať. Na jeho sledovanie nepotrebujete prihlásenie a ani registráciu. Stačí len prejsť na túto internetovú stránku.

Momentálne sa tu nachádza (na Slovensku) 9 snímkov. Akonáhle kliknete na tlačidlo „Prehrať“, spustí sa krátka 30 sekundová reklama. Potom už pozeráte to čo ste si vybrali. Netflix samozrejme nič neskracuje a tak isto časovo neobmedzuje. Ak ale vlastníte iPhone, máte smolu. Táto platforma nie je podporovaná.

Celé je to trochu zvláštne, pretože internetová stránka bez problémov funguje na Macu či iPade. Práve jeho operačný systém je prakticky totožný s iOS. Ďalšou možnosťou je Android zariadenie alebo počítač s Windowsom. Uvidíme, či sa toto „obmedzenie“ v blízkej budúcnosti zmení a ak áno, budeme vás o tom informovať.

Do komentára nám napíšte, či preferujete streamovacie služby alebo online filmy dostupné na internete. Pokiaľ si niečo predplácate, čo to presne je? Za nás Netflix, HBO GO a Apple TV+

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.