Pokiaľ hľadáte spoľahlivé internetové stránky, na ktorých si môžete pozrieť svoj obľúbený film alebo seriál online a zadarmo, nie vždy je to jednoduché. Presne preto sme hľadali za vás a vybrali tie najlepšie dostupné weby + rôzne alternatívy. Kompletný zoznam aktualizovaný na rok 2021 si môžete pozrieť v texte nižšie, poďme na to:

8 najlepších stránok na sledovanie online filmov a seriálov zadarmo v roku 2021:

- Reklama -

8. sledujfilmy.online je česká internetová stránka, obsahujúca obrovské množstvo nových a starých filmov s titulkami alebo dabingom. Medzi jej hlavne výhody patrí napríklad ľahké vyhľadávanie podľa hercov alebo krajiny pôvodu. Medzi veľké negatívum radíme potom množstvo reklám (video sa podarilo spustiť až na siedme kliknutie).

7. Sledujfilmy.to je perfektná a prehľadná stránka, na ktorej nájdete bohatý obsah z celého sveta. Samozrejmosťou je vyhľadávanie prostredníctvom žánrov či rokov. Pokiaľ ešte neviete, na čo máte chuť, tento web vám pomôže. Okrem jednoduchého popisu máte k dispozícii aj hodnotenie z IMDb. Dopredu tak dokážete odhadnúť, či daný film vôbec stojí za to…

6. Bombuj.tv patrí k známym a obľúbeným miestam, kde sa už dlhú dobu nachádza obrovské množstvo obsahu. Okrem online filmov je tu aj široká paleta seriálov, vďaka čomu sa nebudete nikdy nudiť. Na výber máte diela s dabingom, s titulkami alebo v originálnom jazyku bez titulkov. Nevýhoda webu je značné množstvo reklám (s ktorými žiaľ musíte rátať prakticky na všetkých internetových stránkach v tomto zozname). Oceňujeme ale perfektné sekcie a rýchle vyhľadávanie.

5. Topfilmy.to sú vypracované jednoducho a prehľadne. Hneď v úvode nájdete 5 tlačidiel (Horory, Komédie, Akčné, Rok vydania, Kategórie ), vďaka ktorým si môžete vybrať to na čo máte práve náladu. Okrem iného je tu samozrejme aj klasické vyhľadávanie podľa názvu alebo roku a tiež rozsiahlejšie žánrové vyhľadávanie. Po výbere konkrétneho filmu viete skontrolovať hodnotenie na IMDb a tiež ČSFD. Taktiež sa tu dajú pridávať komentáre. Nevýhodou je snáď iba to, že niektoré posledné pridané filmy nie je možné otvoriť.

4. Pozriserial.sk pokiaľ si radšej pozriete niekoľko častí z obľúbeného seriálu namiesto kvalitného celovečerného filmu, táto stránka je pre vás ako stvorená. Nachádza sa tu obrovské množstvo najrôznejších diel, pri ktorých strávite hodiny svojho voľného času. Stačí si len vybrať.

3. Rajfilmov.net pribudol do nášho zoznamu až v roku 2021. Z nášho pohľadu sa však jedná o výbornú stránku s množstvom obsahu, ktorá má obrovskú výhodu oproti všetkým ostatným konkurentom – minimum reklám. Samozrejme, že sa tu nejaké vyskytujú, no nemusíte 10x klikať na video (a 10x otvárať pofidérne internetové stránky), aby ste sa dostali ku filmu. Za toto dávame veľký palec hore 👍.

2. FreeFilm.to a FreeSerial.to sú dve internetové stránky, ktoré však majú rovnaký dizajn a používateľské prostredie. Na prvej menovanej nájdete filmy od výmyslu sveta a na druhej zase všetky možné seriály, vrátane úplných noviniek. Stránky ponúkajú okrem iného aj svetlý/tmavý režim, výber filmov/seriálov v rebríčku TOP 100/TOP 10 a tak isto hodnotenia z IMDb a ČSFD.

1. Kukaj.to na záver tu máme perfektne spracovaný web, na ktorom nájdete plno online filmov a tiež seriálov. V závislosti od vašej aktivity na stránke sa začne vytvárať aj zoznam „rozpozerané“. Pokiaľ neviete, čo si chcete pustiť, na výber máte z viacerých rebríčkov ako „TOP ČSFD“, „TOP IMDb“, „NAJNOVŠIE“, „NAJPOPULÁRNEJŠIE“ a tak ďalej… Perfektný je tiež prehľad medzi dielami s titulkami a dielami s dabingom.

Užitočné bonusy

Bonus: Prehraj.to je služba, ktorá síce nie je zadarmo, no predpláca sa za smiešny mesačný poplatok (3,99€). Celý obsah je následne neobmedzene dostupný bez reklám a v HD rozlíšení. Jedná sa o skutočne bohatú knižnicu, ktorá je plná filmov a seriálov. Nájdete tu pravdepodobne úplne všetko, čo vás len napadne.

Bonus 2: YouTube kanál KoukeYTe a FILMY ČESKY A ZADARMO – možno by ste nečakali, že sa na tomto mieste budú nachádzať online filmy zadarmo, no skutočne tu sú. Dokonca si ich bez problémov pozriete aj s českým dabingom a v HD rozlíšení. Nevýhodou je menší počet snímkov, no nájdete tu aj známe kultové diela.

4 najlepšie streamovacie služby na Slovensku v roku 2021

Pokiaľ vám prekážajú reklamy a chcete podporiť tvorcov obsahu, vybrali sme pre vás štyri najlepšie streamovacie služby na slovenskom trhu. Za minimálny mesačný poplatok vás zabavia na celé hodiny.

4. VOYO je služba, ktorá síce do nášho zoznamu pribudla až v roku 2021, no v skutočnosti má za sebou oveľa dlhšiu históriu. Mnohí si myslia, že sa tu nachádzajú iba seriály z dielne televízie Markíza, no to nie je pravda. V skutočnosti tu nájdete aj veľké množstvo zahraničných filmov a seriálov s českým alebo slovenským dabingom.

Platforma je spoplatnená sumou 5,99/mesačne, čo je v podstate rovnako, ako pri predplatnom HBO GO (o ktorom si napíšeme nižšie). Ak žijete napríklad v zahraničí a chcete si pozrieť aj slovenskú tvorbu, toto je skvelá cesta, ako sa ku nej dostať legálne a lacno.

VOYO

3. Apple TV+ je novinka z dielne cupertinského giganta. Počet filmov a seriálov je síce stále relatívne strohý, no vo všetkých prípadoch sú snímky kvalitné. Apple sem pridáva len diela z vlastnej produkcie alebo premiéry, na ktoré nakupuje exkluzívne práva.

Každý mesiac zaplatíte 4,99€. Pokiaľ máte aktivované študentské predplatné Apple Music, túto službu získavate zadarmo. Až 12-mesačné predplatné potom získavate automaticky po nákupe nového zariadenia ako bonus (iPhone, iPad, mac, Apple TV4K a tak ďalej…). Dôležitá informácia na záver, pôvodná akcia bola predĺžená až do júla 2021.

Online filmy zadarmo: Tu je 5 najlepších stránok, kde ich môžete sledovať.
Apple TV+

2. HBO GO je ďalšia skvelá služba, ktorá má k dispozícii hodiny filmového a seriálového obsahu za príjemný poplatok. Často sa tu objavujú úplne novinky, ktoré ste si mohli donedávna pozrieť iba v kinách. Tvorcovia ich pomerne často obmieňajú. Cena je len 5,99€/ mesačne, čo opäť považujeme za adekvátny peniaz. Samozrejmosťou je mobilná aplikácia či prihlásenie sa cez web.

Online filmy zadarmo: Tu je 5 najlepších stránok, kde ich môžete sledovať.
HBO GO

1. Netflix je to najlepšie nakoniec. Jedná sa o kultovú streamovaciu platformu, na ktorej nájdete najviac filmov a seriálov s českou lokalizáciou. Ide o domáce a tiež zahraničné snímky, čo je veľká výhoda. Základná cena je len 7,99€/mesačne. Pokiaľ ste však náročným používateľom a chcete HD kvalitu, pripravte si 9,99/mesačne. Netflix je z pomedzi konkurencie najobsiahlejší a najpopulárnejší. Pokiaľ si chcete predplácať len jednu službu, určite poďte do tejto…

Do komentára nám napíšte, ktoré stránky alebo služby používate na sledovanie filmov a seriálov online zadarmo v roku 2021 vy…

NETFLIX
Online filmy zadarmo: Tu je 5 najlepších stránok, kde ich môžete sledovať.
Online filmy zadarmo: Tu je 5 najlepších stránok, kde ich môžete sledovať.

Upozornenie: Obsah na niektorých internetových stránkach spomenutých v tomto článku môže byť nelegálny a redakcia www.svetapple.sk zaň nenesie žiadnu zodpovednosť. 
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.