Pokiaľ hľadáte spoľahlivé internetové stránky, na ktorých si môžete pozrieť svoj obľúbený film alebo seriál online a zadarmo, nie vždy je to jednoduché. Presne preto sme trochu popátrali a vybrali sme tie najlepšie dostupné weby. Kompletný zoznam si môžete prečítať v texte nižšie, poďme na to:

5 najlepších stránok na sledovanie online filmov a seriálov zadarmo:

5. Sledujfilmy.to je perfektná a prehľadná stránka, na ktorej nájdete bohatý obsah z celého sveta. Samozrejmosťou je vyhľadávanie prostredníctvom žánrov či rokov. Pokiaľ ešte neviete, na čo máte chuť, tento web vám pomôže. Okrem jednoduchého popisu máte k dispozícii aj hodnotenie z IMDb. Dopredu tak dokážete odhadnúť, či daný film vôbec stojí za to…

4. Bombuj.tv patrí k obľúbeným miestam, kde sa už dlhú dobu nachádza obrovské množstvo obsahu. Okrem online filmov je tu aj široká paleta seriálov, vďaka čomu sa nebudete nikdy nudiť. Na výber máte diela s dabingom, s titulkami alebo v originálnom jazyku bez titulkov. Nevýhoda webu je značné množstvo reklám (s ktorými žiaľ musíte rátať prakticky na všetkých internetových stránkach v tomto zozname). Oceňujeme však perfektné sekcie a rýchle vyhľadávanie.

3. Topfilmy.to sú vypracované naozaj jednoducho a prehľadne. Hneď v úvode nájdete 3 tlačidlá (Horory, Komédie, Akčné), vďaka ktorým si môžete vybrať to na čo máte náladu. Okrem iného je tu samozrejme aj klasické vyhľadávanie podľa názvu alebo roku a tiež rozsiahlejšie žánrové vyhľadávanie. Po výbere konkrétneho filmu viete skontrolovať hodnotenie na IMDb a tiež ČSFD. Taktiež sa tu dajú pridávať komentáre. Nevýhodou je snáď iba to, že niektoré posledné pridané filmy nie je možné otvoriť.

- Reklama -

2. Pozriserial.sk pokiaľ si radšej pozriete niekoľko častí z obľúbeného seriálu na miesto kvalitného celovečerného filmu, táto stránka je pre vás ako stvorená. Nachádza sa tu obrovské množstvo najrôznejších diel, pri ktorých strávite hodiny svojho času. Stačí si len vybrať to, čo vás najviac zaujme.

1. Kukaj.to na záver tu máme perfektne spracovaný web, na ktorom nájdete plno online filmov a tiež seriálov. V závislosti od vašej aktivity na stránke, sa vám začne vytvárať aj zoznam “rozpozerané”. Pokiaľ neviete, čo si chcete pustiť, na výber máte z viacerých rebríčkov ako “TOP ČSFD”, “TOP IMDb”, “NAJNOVŠIE”, “NAJPOPULÁRNEJŠIE” a tak ďalej… Perfektný je tiež prehľad medzi dielami s titulkami a dielami s dabingom.

Doplnené: FreeFilm.to a FreeSerial.to – Do zoznamu pridávame ešte dve spoľahlivé stránky, na ktorých nájdete obrovské množstvo obsahu v prehľadnom prostrední.

Užitočné bonusy

Bonus: Prehraj.to je služba, ktorá síce nie je zadarmo, no predpláca sa za smiešny mesačný poplatok (3,99€). Celý obsah je následne neobmedzene dostupný bez reklám a v HD rozlíšení. Jedná sa o skutočne bohatú knižnicu, ktorá je plná filmov a seriálov. Nájdete tu pravdepodobne úplne všetko, čo vás len napadne.

Bonus 2: YouTube – možno by ste neočakávali, že sa na tomto mieste budú nachádzať online filmy zadarmo, no skutočne tu sú. Dokonca si ich bez problémov pozriete aj s českým dabingom. Nevýhodou je menší počet snímkov, no nájdete tu aj známe a kultové filmy.

3 najlepšie streamovacie služby na Slovensku

Pokiaľ vám prekážajú reklamy a chcete podporiť tvorcov obsahu, vybrali sme pre vás tri najlepšie streamovacie služby na slovenskom trhu. Za minimálny mesačný poplatok vás zabavia na celé hodiny počas voľného času:

3. Apple TV+ je novinka z dielne cupertinského giganta. Počet filmov a seriálov je síce momentálne strohý, no vo všetkých prípadoch veľmi kvalitný. Apple sem pridáva len diela z vlastnej produkcie alebo snímky, na ktoré nakupuje exkluzívne práva.

Každý mesiac zaplatíte 4,99€. Pokiaľ máte aktivované študentské predplatné Apple Music, túto službu získavate zadarmo. Až 12-mesačné predplatné potom získavate automaticky po nákupe nového zariadenia ako bonus (iPhone, iPad, mac, Apple TV4K a tak ďalej…)

Online filmy zadarmo: Tu je 5 najlepších stránok, kde ich môžete sledovať.
Apple TV+

2. HBO GO je ďalšia skvelá služba, ktorá má k dispozícii hodiny filmového a seriálového obsahu za príjemný poplatok. Často sa tu objavujú úplne novinky, ktoré ste si mohli donedávna pozrieť iba v kinách. Tvorcovia ich pomerne často obmieňajú. Cena je len 5,99€/ mesačne, čo opäť považujeme za adekvátny peniaz. Samozrejmosťou je mobilná aplikácia či prihlásenie sa cez web.

Online filmy zadarmo: Tu je 5 najlepších stránok, kde ich môžete sledovať.
HBO GO

1. Netflix je to najlepšie nakoniec. Jedná sa o kultovú streamovaciu platformu, na ktorej nájdete najviac filmov a seriálov s českou lokalizáciou. Ide o domáce a tiež zahraničné snímky, čo je veľká výhoda. Základná cena je len 7,99€/mesačne. Pokiaľ ste však náročným používateľom a chcete HD kvalitu, pripravte si 9,99/mesačne. Netflix je z pomedzi konkurencie najobsiahlejší. Pokiaľ si chcete predplácať len jednu službu, určite poďte do tejto…

Do komentára nám napíšte, ktoré stránky alebo služby používate vy…

NETFLIX
Online filmy zadarmo: Tu je 5 najlepších stránok, kde ich môžete sledovať.
Online filmy zadarmo: Tu je 5 najlepších stránok, kde ich môžete sledovať.
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

8 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here