Pokiaľ svoj počítač využívate na prácu, je priam nutnosťou, aby ste v ňom mali nainštalovaný kancelársky balík Microsoft Office 2021 Professional. Hoci je jeho bežná cena poriadne vysoká, teraz ho môžete získať s viac ako 90 % zľavou už od 13,05 € / PC, respektíve 24,25 € pri odbere jedného kusu. Dostanete sa tak k nástrojom ako Word, Excel, Outlook či PowerPoint bez akýchkoľvek ďalších nákladov.

Internetový predajca Godeal24 navyše myslel aj na našich čitateľov, ktorí používajú počítače Mac. Pre tých si pripravil balíček MS Office 2021 Home and Business, ktorý je síce o čosi drahší, no s touto platformou plne kompatibilný. Jeho cena je po zľave iba 37,99 €, pričom v bežnom predaji zaň zaplatíte až 300 €. Je to teda skoro desaťnásobná zľava! A aby toho nebolo málo, v rámci dnešných akcií kúpite veľmi výhodne aj Windows 10 (už od 7,25 €), Windows 11 (už od 10,25 €) a veľa ďalších softvérových produktov od spoločnosti Microsoft. Pozrite si celu ponuku:

Časovo obmedzená ponuka: Originálny MS Office 2021 od 13,05 €

Operačný systém Windows 10 je označovaný za verziu s najvyššou stabilitou. Ak chcete svoj počítač používať bez akýchkoľvek problémov a zasekávania sa, práve jeho nákup za 7,25 € sa určite oplatí. A ak by ste s ním náhodou neboli spokojní, bezplatne môžete prejsť na modernejší Windows 11, ktorý sa u predajcu Godeal24 predáva samostatne za 10,25 €.

Časovo obmedzená ponuka: Windows 10 a Windows 11 za najlepšiu cenu

Prečítajte si tiež  MacBook Air M1 je po zľave neuveriteľne lacný: Pre bežného Slováka momentálne neexistuje lepšia voľba

Kúpte si cenovo výhodnejší balíček Windows + MS Office

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows a Office s kódom „GG50“

Ďalšie PC nástroje za super cenu  

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -