Microsoft je spoločnosť, ktorá veľmi rada propaguje svoj Surface na úkor Jablkovej spoločnosti. Niekoľko reklám nám naznačilo, že Surface je lepším zariadením ako iPad či Macbook Air. Je to však tak aj v praxi? Totiž redaktori televízie CNN nám ukázali priamy opak. Surface Pro použili ako podložku pre Jablkový iPad! 

Zmluva

Minulý týždeň sa v USA konali voľby do kongresu, ktoré boli poznačené obrovským mediálnym záujmom. Práve počas podobných volieb totiž býva sledovanosť v televíziách, konkrétne politických programov, niekoľkonásobne vyššia  ako tomu býva bežne. Toto chcel využiť aj Microsoft, ktorý sa rozhodol, že podpíše zmluvu priamo so CNN, v ktorej sa písalo, že počas celého týždňa budú redaktori televízie používať tablety Surface. No, ako sa dohodlo, tak sa aj stalo. Redaktori skutočne používali tablety od Microsoftu ale len ako podložky pre iPad!

fail

Kamery ich prezradili

Ako iste tušíte, to že moderátori používajú iPady odhalili kamery. Na tých bolo niekoľkokrát vidieť, že pred nimi stoja strieborné tablety surface v plnom vybavení no za nimi sa skrýva buď to opretý iPad Air alebo iPad mini. Túto reklamu môžme teda v prípade Microsoftu označiť ako za veľmi nepodarenú. Čo je však ešte zaujímavejšie, nejde o prvú nevydarenú reklamu na tento tablet. Už dávnejšie totiž dodali svoje tablety moderátorom v čase, kedy sa hrala NFL, no tí sami niekoľkokrát tablet označili ako iPad!

fail2

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.