Mobilné hry zažili za posledných pár rokov neskutočný prevrat v oblasti grafiky, či ovládania. Tieto dva aspekty sa za veľmi krátku dobu začínajú podobať na tie konzolové, čo potvrdzuje aj posledný výtvor od Ubisoftu! Vývojárske štúdio nám totiž predstavilo úplne novú hru zo série Assassin’s Creed, ktorá bude konečne prebiehať v Open-World!

Podobný tomu prvému!

Všetky doterajšie  verzie tejto hry, ktoré sa vyskytovali na iOS zariadeniach, boli zábavné, no neponúkali to, prečo bola tak obľúbená počítačová či konzolová verzia. Neponúkla Open-World, čo znamenalo, že hra strácala istý šmrnc. Na tú dobu to však stačilo, keďže šlo o maximum, čo nám dokázali naše iPhony ponúknuť. Dnes už však máme úplne novú generáciu zariadení, ktorá ponúka až 64 bitovú architektúru procesorov, a tak bude pre nich podobná hra absolútnou malinou!

Skvelá grafika, ovládanie horšie!

Aj napriek tomu, že Ubisoft novú hru ešte oficiálne nezačalo predávať na iTunes AppStore, predsa len vydalo skúšobnú verziu, ktorá je dostupná, ako ináč, pre Nový Zéland a Austráliu. Hra sa tu dá stiahnuť zadarmo! Prvé dojmy z nej však informujú, že ovládanie nie je nič moc, no grafika je skvelá. Netreba sa ničoho obávať. Do oficiálneho uvedenia máme ešte čas a tak je možné, že vývojári ovládanie opravia. Tu si pozrite 20 minútový Gameplay! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.