Počítačový softvér sa neustále vyvíja a vývojári prostredníctvom aktualizácií upravujú jeho výkonnosť a funkčnosť, čo následne používateľom pomáha zvyšovať produktivitu. Problémom však je, že keď nemáte originálne produkty, s pravidelnými aktualizáciami môžete mať problém. Platí to najmä pre operačný systém Windows, ktorý používajú milióny ľudí v každodennom domácom a pracovnom prostredí.

Vďaka novoročnému výpredaju na Godeal24 môžete získať najlepšie ponuky na softvér, akým je operačný systém Windows alebo kancelársky balík Microsoft Office. Každý nákup uskutočnený prostredníctvom platformy je stopercentne bezpečný a je dodávaný so zaručenými originálnymi produktovými kľúčmi, ktoré sú kupujúcemu doručené okamžite cez e-mail, a s nepretržitou špecializovanou podporou, ktorá pomôže v prípade akýchkoľvek problémov.

Najpoužívanejší Windows 10 Pro dnes získate len za 7,25 €. Ak si navyše kúpite balík dvoch kusov, každý z nich bude stáť len 6,12 €. Ušetríte tak o niečo viac peňazí. A aby toho nebolo málo, teraz môžete vlastniť aj najnovšiu verziu balíka Office 2021 Pro už za 24,25 €. Ak si navyše potrebujete kúpiť viac ako jednu verziu, Office 2021 Pro stojí pri väčšom počte kusov len 13,05 €!

Windows a Office v novoročnej zľave
GoDeal24

Hlavný výpredaj: Originálny MS Office 2021 od 13,05 €

Microsoft Office pre MAC

Originálny Windows 10 Pro od 6,12

Prečítajte si tiež  Kúpte si iPhone 13 / 13 mini za šialene nízku cenu. Ukážeme vám, kde ho nájdete v zľave. U Slovákov ide o voľbu číslo jedna

62 % zľava na balíky Office + Windows (použite kód „GG62„)

Až 50 % zľava na ďalšie produkty Windows (použite kód „GG50„)

Godeal24 je profesionálny internetových obchod s rozsiahlym katalógom 100 % zaručených a legálnych digitálnych licencií. Kvalitný softvér môžete vďaka tomu získať s viac ako 80 % zľavou. Zaujať by vás preto mohli nie len obľúbené operačné systémy Windows a kancelársky balík Office, ale aj praktickejší softvér pre počítače a mobilné nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé iné.

Ďalšie počítačové nástroje: Skvelé ceny za skvelé produkty

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -