Vianoce sa blížia a už sa pravdepodobne nedočkáme 12 Days of Christmas od Jablkovej spoločnosti. Používatelia však nemusia byť sklamaní, keďže tu na nich čaká množstvo iných zliav a akcií, ako tá od Pocket Gamers, čo je v podstate IGN, ktoré sa zameriava na mobilné aplikácie pre iOS. Každý deň od 8.12 do 19.12 vám totiž dajú jednu hru zadarmo!

Hry zadarmo

Pocekt Gamer si pre nás tento rok pripravilo naozaj výnimočnú akciu počas, ktorej si môžeme stiahnuť platený obsah z iTunes AppStore úplne zadarmo. Celá akcia už začala (8.12) a trvať bude až do 19.12.2014. Počas týchto dvoch týždňov získate každý pracovný deň jednu vybranú hru, ktorá získala dobré hodnotenia úplne zadarmo. Nemyslite si však, že pôjde o nejaké lacné jednoduché hry. Pocket Gamer sľubuje, že sa medzi hrami objavia aj naozaj prepracované tituly! Pozor, každá hra bude zadarmo len na 24 hodín, čo znamená, že po vypršaní tejto doby bude opäť platená! Tak nestrácajte čas a začnite sťahovať!

- Reklama -
Prvý týždeň! - svetapple.sk
Prvý týždeň! – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.