Poznáte vo vašom mobile klávesnicu emoji? Myslím že áno. Aplikácia PopKey je ďalším spôsobom ako písať priateľom. Len namiesto smajlíka, či fotky vám pridá do správy GIF. Je to naozaj jednoduché a zrejme vás zaujme!

Po Key

Je to veľmi jednoduchá aplikácia. Hneď po otvorení vás privíta návod, ako si správne nastaviť klávesnicu vo vašom zariadení. V podstate si len priložíte nový druh klávesnice tak, ako pri ostatných klávesniciach. Po opätovnom zapnutí aplikácie, už keď ste si vytvorili novú klávesnicu, sa musíte ešte zaregistrovať a môžte začať používať svoju novú klávesnicu, určenú práve pre “gifká”. Môžte si vybrať medzi rôznymi GIF-my. Veľa z nich už podla mňa poznáte, alebo si môžte vyrobiť svoj vlastný GIF a posielať ho vašim priateľom. Je to naozaj super a celkom jednoduché. Tak na čo ešte čakať! Aplikáciu PopKey si môžte stiahnuť tu: (PopKey Animated GIF Keyboard – Add Funny GIFs, LOL memes & stickers to conversations – WorkshopX Inc.)

- Reklama -
PopKey je skvelá klávesnica! - svetapple.sk
PopKey je skvelá klávesnica! – svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.