Používatelia hodiniek Garmin si teraz môžu nastaviť automatický import a dokonca preniesť údaje o lyžovaní za posledných päť rokov do aplikácie. Obľúbený softvér Slovákov prináša viacero zásadných vylepšení.

Spolu s uvedením systému iOS 16.1 koncom októbra dostala aplikácia Slopes aktualizáciu s podporou živých aktivít na uzamknutej obrazovkej. Vývojárom to však zrejme nestačilo a preto svoju apku ešte viac vylepšili.

Zamerali sa však primárne na ľudí, ktorí používajú hodinky od spoločnosti Garmin na sledovanie svojich aktivít. Ak patríte do tejto skupiny používateľov, toto sú všetky novinky:

  • Automatický import hodiniek Garmin: Ak používate hodinky Garmin, teraz môžete pripojiť aplikáciu Slopes k službe Garmin Connect a aplikácia automaticky importuje vaše lyžiarske a snowboardové aktivity, keď sa načítajú.
  • Môžete naďalej používať svoje zariadenie Garmin a na konci dňa získate úžasné interaktívne prehrávanie, 3D mapy, rebríčky a ďalšie funkcie.
  • Po prepojení aplikácie Garmin a Slopes sa do aplikácie automaticky importujú údaje o lyžovaní za posledných 5 rokov.
  • Aktivity importované prostredníctvom služby Garmin Connect budú obsahovať aj údaje o srdcovej frekvencii.

Tak čo, ste pripravení na sezónu s aplikáciou Slopes?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here