Možno to je trošku mimo tematiky nášho webu, no pokiaľ si si všimol, ak sa chystá dobrá hra, film či seriál, aj keď príliš nesúvisí s Applom, veľmi radi napíšeme článok. No a keďže ja osobne som hráčom telom i dušou a hry milujem, rovnako ako hernú sériu Battlefield, rozhodol som sa napísať aj o novom pripravovanom titule Battlefield 1, pri ktorom poznáme dátum vydania!

Poznáme dátum vydania brutálneho Battlefield 1!

Prvú svetovú vojnu nezažil pravdepodobne nikto z nás, možno sa nájde nejaký čítateľ, no zaisto to bude svetlá výnimka. Asi tu nie je nikto, kto by si chcel vyskúšať vojnu aj naživo, predsa len máme všetci veľmi radi svoje životy a nasadzovať ich proti nebezpečným zbraniam ich určite nemáme v záujme nikto. Môžeme si to ale vyskúšať a vďaka pokročilej dobe, v ktorej máme až fantastickú grafiku, to môže byť až príliš reálne, no a presne také to bude v hre Battlefield 1.

Stretneme sa tu totižto s obdobím prvej svetovej vojny, zbraňami z tohto obdobia a neuveriteľne prepracovanou grafikou, ktorá sama o sebe navnadí na to, aby si hru zahral aj človek, ktorý nie je úplne nadšenec série Battlefield (aj keď to sú zrejme len ľudia, ktorí ju ešte nehrali 🙂 ). Je to naozaj úchvatné veľdielo a všetko to krásne ukazuje aj oficiálny český trailer, ale ešte lepšie by bolo vedieť, kedy sa ho vlastne dočkáme!

No a keďže sme primárne kvôli tejto informácií článok začali, nebudeme ťa ďalej naťahovať. Bude to presne 21.10.2016 (ak sa samozrejme niečo nepokazí a celá hra sa nepresunie, ale to hádam nie). Záujemcovia, ktorí si hru predobjednajú si ju dokonca budú môcť zahrať už o tri dni skôr, teda 18.10.2016. Chvíľku si na titul teda ešte počkáme, skôr by mal vyjsť dokonca aj iPhone 7 a iPhone 7 Plus, no povedzme si na rovinu, ak to má byť kvalitné, nech to trvá aj rok, hlavne nech nám to vyrazí dych!

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here