Používať Safari bez reklám je skvelé, avšak treba mať ten správny blokátor reklám, ktorý sa na blokátor len nehrá, ale skutočne reklamy blokuje a tým je načítanie stránok rýchlejšie. Nehovoriac o tom, že ti to pri mobilnom internete šetrí kopec dát. Blokátor reklám 1Blocker je zatiaľ ten najlepší, s akým som sa stretol.

Recenzia: 1Blocker

V App Store nájdeš rôzne podobné aplikácie, s rôznymi funkciami a hlavne s cenami, ktoré sú pri niektorých prehnane vysoké a dokážu to isté, čo 1Blocker. V skratke, blokátory sú niečo podobné ako AdBlock, ktorý máš možno nainštalované na desktope v prehliadači.

- Reklama -

Ako začať? Samozrejme tým, že si 1Blocker stiahneš z App Store a aplikáciu po inštalácii otvoríš. Uvidíš krátke intro, ktoré ti predstaví hlavné prednosti a funkcie aplikácie a taktiež to, ako tento blokátor v Safari aktivuješ. Pre jeho aktiváciu otvor Nastavenia, ďalej Safari a ťukni na položku Blokátori obsahu. Ak máš blokátorov v iPhone viac, zobrazí sa ich zoznam s prepínačom na boku.

Vyber 1Blocker, zapni ho a hotovo! Ak chceš nechať predvolené nastavenia blokovania reklám, nič ďalej už v aplikácii nenastavuj. No ak chceš vedieť, aký obsah bude blokovaný, preskúmaj možnosti a pravidlá, podľa ktorých neuvidíš reklamy, widgety sociálnych sietí, oznámenia o povolení cookies či komentáre na niektorých stránkach.

Na výber máš možnosť pridať do Whitelistu stránky, na ktorých nebude blokovaný žiadny obsah či cookies. Obmedziť môžeš aj sledovanie či nastaviť jednotný font na všetkých stránkach. Appka už toho viac neponúka, keďže neponúka žiadne iné možnosti. Načo aj, však všetko čo má 1Blocker za úlohu aj splní a ty môžeš prehliadať celý web úplne bez reklám rýchlejšie.

Plusy

  • bezplatná aplikácia
  • široká paleta pravidiel blokovania
  • možnosť prispôsobenia každej blokovanej oblasti

Mínusy

  • podpora od iPhone 5S

?  Stiahnuť: 1Blocker – Block ads, tracking scripts, anything


 

Testovali sme na iPhone SE verziu 1.2.2

Môže ťa zaujímať
- Reklama -