Dokonalá namotávka, ktorú budeš chcieť hrať stále! Prečo? Pretože budeš chcieť ísť stále ďalej, donekonečna a ešte ďalej.

Iba palec

Hra obsahuje niekoľko levelov, cez ktoré sa dostaneš iba s dosiahnutím určitej vzdialenosti letu. Prvá z nich je Veteran, ktorá je najľahšia a získaš v ňom určitý systém alebo tréning ako hrať. Po začatí sa zobrazí akási malá vesmírna raketa, ktorá letí priestorom a za sebou zanecháva stopu. Ovládanie je jednoduché – pohybom palca po ľavej alebo pravej strane hore a dole. Počas letu sa snaž vyhýbať pevným či lietajúcim skalám, alebo dokonca i kométam, ktoré ti po zasiahnutí odoberú najviac života. Indikátor života je zobrazený v ľavom hornom rohu ako pás, z ktorého bude pomaly ubúdať. Pre dosiahnutie druhého levelu  Pro je potrebné preletieť vzdialenosť 4000 m. My sme sa ďalej ako 4624 m v leveli Pro žiaľ nedostali. Dobré hracie prostredie dotvára aj zaujímavá hudba a zvukové efekty.

- Reklama -

Hodnotenie

Hre v podstate nemáme čo vytýkať, keďže grafika, rýchlosť či ovládanie sú na perfektnej úrovni. Neseká, zapneš ju za pár sekúnd a po vyčerpaní života hráš prakticky ihneď znovu. Hru budeš milovať rovnako ako my a nedokážeš sa od nej odtrhnúť. Jedinou akousi nevýhodou je fakt, že levely sú čoraz viac ťažšie a ťažšie. ALONE sa ti rozhodne oplatí stiahnuť ak hľadáš hru, pri ktorej sa nebudeš nudiť a s napätím budeš prekonávať prekážky.

Celkové hodnotenie: 5/5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: ALONE (1,99€)

Testovali sme na iPhone 5 verziu 1.0.9

Môže ťa zaujímať
- Reklama -