Keďže sa nám už tie Majstrovstvá sveta v hokeji 2015 blížia, prinášame vám ďalšiu aplikáciu, týkajúcu sa tejto témy. Teraz je to hra Bob a Bobek – Ice Hockey. Kto by nepoznal Boba a Bobka, králiky z klobúku a snáď najznámejšie českej postavičky. Teraz sa títo dvaja králici dostávajú aj na ľad na Majstrovstvá sveta v hokeji 2015. Ak teda máte nudnú chvíľu vo vlaku, doma alebo v škole, rozhodne by ste mali túto aplikáciu vyskúšať, pretože stojí za to.

Bob a Bobek – Ice Hockey

Bob a Bobek sú oficiálnymi maskotmi Majstrovstiev sveta v hokeji 2015, ktoré sa tento rok konajú na území Českej republiky. Hra vám ponúka naozaj jednoduché ovládanie, vďaka ktorému si aplikáciu užijete a ešte viac vás vtiahne do hry. Vyberiete si až zo 16 tímov, pričom každý má svoje vlastné špecifikácie, takže súper môže byť lepší ako vy – a to všetko online – vďaka multiplayeru hry si môžete zahrať kreslený hokej s vašimi priateľmi. Hra ponúka niekoľko režimov hry, reálne zvuky zo štadióna a veľa zábavy. Takže ak ste milovníkom hokeja a tiež sa tešíte už na Majstrovstvá sveta v hokeji 2015, stiahnite si túto hru, vyberte si svoj tím a začnite hrať. Hra sa vám určite svojou jednoduchosťou zapáči.

- Reklama -

Hodnotenie

Zábavný pocit z hry dotvára aj slušná grafika, ktorá sa vám bude páčiť. Hra nemá veľké nároky na batériu. Veľkosť hry 99,4 MB je primeraná. Hra je dostupná úplne zadarmo.

Celkové hodnotenie: 4/5

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Bob and Bobek: Ice Hockey – VUISS TECHNOLOGIES s.r.o.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.