S touto appkou na papier zabudnete. Skenujte recepty, dokumenty, vizitky či domáce úlohy. Automaticky, bez ďalšieho orezávania.

Automaticky a manuálne

Skenovanie funguje dvoma spôsobmi. Prvý, pohodlnejší funguje ako automatické skenovanie a orezanie dokumentu a druhé, manuálne ako klasický fotoaparát. Odporúčame vám si zvoliť prvý spôsob, s ktorým bude skenovanie jedna radosť. Jednoducho namierte kameru na dokument, ktorý nie je na svetlom ale tmavom podklade a aplikácia sama vyberie skenovaný dokument, ukáže vám jeho ukážku a ponúkne aj prípadné opravy ako napr. otočenie, opätovné orezanie či vymazanie skenovaného dokumentu. Ak ste skenovali viacero dokumentov a potrebujete ich odoslať e-mailom, zdieľať na sociálnych sieťach alebo  uložiť do knižnice fotiek, jednoducho ich označte a zdieľajte.

- Reklama -

Hodnotenie

Jednoduchý a prehľadný dizajn robí zo Scannable pomocníka v práci či škole, s ktorým vám skenovanie nebude dlho trvať. Pri používaní appky je veľmi dôležité, aby dokument a podklad neboli rovnakej farby, pretože by vznikol neželaný efekt a to ten, že by vám zoskenovalo celý stôl a vy by ste museli použiť možnosť manuálneho skenovania.

Celkové hodnotenie: 4,5/5

Enlight1 (4)

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Evernote Scannable (zadarmo)

Testovali sme na iPhone 5 verziu 1.0.2

Môže ťa zaujímať
- Reklama -