Aplikácia, ktorá aj z tej najhoršie vyzerajúcej tváre urobí skutočné umelecké dielo! Tak jednoducho a rýchlo, ako nikdy predtým s appkou Facetune.

Nástroje, ktoré ťa zmenia

Po otvorení fotky, ktorú chceš upraviť sa zobrazia nástroje na úpravu. Canvas – pre otočenie a orezanie, Whiten – pre bielenie zubov, Smooth – pre odstránenie nedokonalostí pleti (vyrážky, pehy, jazvy), Details – ideálne na zvýraznenie očí, obočia, pier či mihalníc, Reshape – pre napr. nafúknutie fotky, Patch – vynikajúca pomôcka, pre dokonalé retušovanie, Tones – upraví farbu pleti podľa tebou zadanej farby, Red Eye – pre odstránenie červených očí, Defocus – pre rozostrenie obrazu, Filters – máš na výber niekoľko skvelých filtrov a nakoniec Frames – kde si okolo fotky môžeš pridať rám. Odporúčame ti, aby si napr. funkciu Smooth, ktorá zjemní a odstráni nedokonalosti pleti používal opatrne, pretože sa môže stať, že fotka bude vyzerať dosť neprirodzene a retuš si hneď každý všimne. Pri každej aplikácii nástroja je potrebné kliknúť na potvrdenie, inak sa ti tvoja úprava neuloží a ak si sa na tom dosť natrápil môžeš začať odznova.

- Reklama -

Hodnotenie

Appka nás dostala najmä kvôli širokej ponuky funkcií, jednoduchosti a rýchlosti editácie. Aplikácia sa hodí na zdokonalenie fotiek hlavne ženského pohlavia a veríme, že ju ocenia. Niektoré appky po dokončení úprav fotku zmenšia a stane sa z nej štvorčeková katastrofa. Pri Facetune to neplatí, keďže upravená fotka má pôvodnú veľkosť či rozlíšenie.

Celkové hodnotenie: 4,8/5

Image-1 (2)

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Facetune (3,99€)

Testovali sme na iPhone 5 verziu 2.5.3

Môže ťa zaujímať
- Reklama -