Vieme, že leto sa už končí ale ak sa ešte chystáš na nejakú dovolenku alebo len tak niekde na výlet, určite sa ti oplatí mať vo svojom iOS zariadení túto skvelú, známu slovenskú kartovú hru. Možno ju mnohí poznáte aj pod iným menom, farár. 

Faraón

Tvorcovia tejto hry sa snažili dostať veľmi známu kartovú hru priamo k tebe aby si ju mal vždy pri sebe a nenudil sa. Ak vieš ako sa Faraón hrá, tak s tým nebudeš mať žiadne problémy, ak ale nie, ovládanie aj celá hra je sama o sebe veľmi intuitívna a jednoduchá. Možno sa naučíš aj niečo nové o pravidlách tejto hry čo si napríklad nevedel alebo robil zle. Táto hra nieje založená len na tom, že budeš len dookola hrať, vyhrávať, prehrávať a nič viac ďalej.

- Reklama -

Hra je obohatená tým, že za každú výhru dostaneš nejaké peniaze ale naopak za prehru peniaze stratíš. Niekedy vyhráš veľa peňazí a inokedy za to isté málo ale to je len malá chybička, ktorá ti určite neskazí pocit z hry.  Nevýhodou hry je to, že nemôžeš hrať proti niekomu inému ale len proti počítaču. Vývojári musia na tomto zapracovať ale ináč je Faraón super hra a určite si ju musíš stiahnuť.

Prečítaj si tiež: Recenzia: Excalibur

Hodnotenie

Hra je veľmi zábavná a určite ťa zamestná na nejaký ten čas. Čo je nevýhoda tejto hry sú už spomínané chyby. Bolo by na nej však treba ešte trošku popracovať, podľa nás by sa hodil multiplayer mód a opraviť pár chybičiek krásy.

Naše hodnotenie: 70%

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.