Nemožné sa stalo skutočnosťou! 32 megapixelové fotky dokáže urobiť aj iPhone tak jednoducho, že sa budete len čudovať. 

Až za hranice s piatimi programami

Hydra ponúka jedinečnú technológiu zhotovovania fotografií v iPhone, ktorá zaručí väčšiu kvalitu a ostrosť ako aplikácia Kamera. Funguje tak, že počas fotografovania zachytí až do 60 fotografií, ktoré následne spojí do jednej s lepším svetlom, zvýrazneniami, tieňmi a detailmi, ktoré by si inak s iPhonom nezachytil. Na výber máš programy:

- Reklama -
  • HDR, ktorý zachytí až do 20 fotografií a počas nich vyhľadá tiene a zvýraznenia, spojením čoho vznikne HDR fotografia,
  • Video-HDR, ktorý využíva najnovší senzor vo fotoaparáte (len na iPhone 6) na zhotovenia videa,
  • Lo-light odoftí až do 10 fotografí, spojením vznikne jedna bez šumu i za zlých svetelných podmienok,
  • Zoom, vytvorí fotografiu s 8 násobným priblížením,
  • Hi-res vytvorí ohromujúcu 32 Mpx fotografiu (odporúčame použiť statív).

Hodnotenie

Appka nás prekvapila hlavne tým, že sľúbená kvalita bola skutočne splnená a potvrdila, že na tak veľké rozlíšenie stačí aj iPhone. Ako sme vyššie uviedli, pri Hi-res programe je nutné použiť statív, my ho však odporúčame použiť pri všetkých piatich programoch kvôli tomu, že počas snímania sa môže stať, že sa ruka pohne a fotka je rozmazaná. Ak nemáš poruke statív, stačí iPhone pevne umiestniť a spustiť snímanie. Nevýhodou appky je, že ak odfotíš napr. 3 fotky s 32 Mpx rozlíšením, urobíš cca 180 fotografií a to znamená, že nároky na batériu sú veľmi veľké. Pri dlhšom fotografovaní neodporúčame fotiť s batériou, ktorá je nabitá na menej ako 30%.

Celkové hodnotenie: 4,4/5

Enlight1 (3)

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Hydra – Amazing Photography (4,99€)

Testovali sme na iPhone 5 verziu 1.1

- Reklama -