Potrebuješ dať svojim fotkám čaro svetla, ktoré im dodá neopakovateľný dojem? Práve preto je tu pre teba táto appka, ktorá nedodá len svetlo, ale aj ďalšie jedinečné efekty.

Západ slnka môže byť krajší

S Lens Distortions sa každá fotka zmení na fotku, ktorej dáš svetlo neskôr. Po odfotení napr. západu slnka, môžeš jednoducho a ľahko pridať efekt slnka, ktoré vyzerá ako skutočné a nikto si nevšimne, že fotografia nie je pôvodná. Po načítaní fotky, ktorú chceš upraviť, máš na výber medzi pridaním efektu slnka, hmly, rozostrenia či trblietok. Pokiaľ klikneš napr. na biele slnko, ktoré sa hodí ako doplnok fotky za bieleho dňa, automaticky sa ukáže jeho ukážka a samozrejme aj úprava efektu, kde máš na výber medzi priehľadnosťou, jasom, kontrastom, farbou či dokonca otočením. Ak si spokojný s úpravou, stlač tlačidlo zdieľania v pravom hornom rohu. Appka ponúka aj ďalšie efekty, avšak za cenu 2,99€.

- Reklama -

Hodnotenie

Appka ti dokáže pridať efekty, ktoré by si tak ľahko nedostal z kamery v iPhone. Zober si napríklad, ak odfotíš fotku cez deň, zo slnka sa stane biely pás, ktorý fotke dosť uberie na kvalite a tým stratí svoju hodnotu. Preto, ak sa venuješ práve úprave fotografií priamo v iPhone, je táto appka určená presne pre teba. Získaš s ňou jedinečné efekty, ktoré oceníš.

Celkové hodnotenie: 4,5/5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Lens Distortions® (zadarmo)

Testovali sme na iPhone 5 verziu 2.0.1

Môže ťa zaujímať
- Reklama -