Poznáte to, sedíte v škole na nejakej zdĺhavej hodine predmetu, ktorý vás vôbec nezaujíma. Poprípade cestujete ráno v autobuse a počas tejto cesty máte chuť robiť aj niečo iné ako sa len pozerať z okna. Práve pre vás je ako stvorená veľmi zábavná hra Little Things. Máme tu pre vás ďalšiu z hier na nudné chvíle. Hra Little Thins vás nielen zabaví ale aj potrápi vaše mozgové závity.

Little Things

Hra Little Things je vcelku jednoduchá ak nekonáte zbrklo ale ste pozorní. Princípom hry je nájsť veci, ktoré sa ukrývajú v rôznych obrázkoch, ktoré si môžte priblížiť, aby sa vám lepšie hľadalo. Ak sa vám aj tak nepodarí nájsť všetky veci, hra vám pomôže tým, že vám zúži pole hľadania. Tento obrázok je zložený z veľa vecí od kvetov až po autá. Veci, ktoré máte hľadať, vám hra napíše. Little Things vás prinúti pohnúť rozumom. Ďalšie a nové obrázky získavate za plnenie levelov, ktoré vám hra ponúkne. Little Things je veľmi zábavne spracovaná hra. Veď posúďte sami. Podľa nás je hra veľmi dobrá. Účel hra spĺňa, zabaviť vás a trochu aj potrápiť mozog.

- Reklama -

Hodnotenie

Zábavný pocit z hry dotvára aj slušná grafika, ktorá sa vám bude páčiť. Hra nemá veľké nároky na batériu. Veľkosť hry 74,9 MB je primeraná. Hra je dostupná úplne zadarmo.

Celkové hodnotenie: 3,5/5

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Little Things® Forever – KLICKTOCK

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.