Pri príležitosti 1. narodenín hry Leo’s Fortune si jej vývojári pripravili zľavu, ktorú nemôžete zmeškať! Normálne hra stojí 4,99€ dnes je to len 0,99€ !

Chlpatá guľa

Jednoduché gestá, s ktorými ovládate hlavného guľatého hrdinu hry vás dostanú do podivného sveta, cez ktorý sa snažíte dostať do cieľa. V nastaveniach si môžete vybrať medzi ovládaním pravého a ľavého palca po stranách alebo tlačidlami. My odporúčame, aby ste zvoli prvú možnosť. Vybratím prvého levelu na mapke máte možnosť vidieť návod na hru, ktorý je trochu dlhší a vysvetľuje príbeh. Hru ovládate ľavým a pravým palcom. Ľavým sa pohybujete dopredu, dozadu, pravým palcom ovládate pohyb hore a akúsi funkciu nafúknutia, či lietania cez priepasti v hre. Po celý čas zbierate zlaté mince, za ktoré získavate body. Hra pokračuje v rôznych leveloch, rôznej obtiažnosti a celkovo je ich 19, ktoré musíte zvládnuť. Pre postup do ďalšej úrovne potrebujete získať určitý počet bodov.

- Reklama -

Hodnotenie

Vynikajúci dojem z hry dotvára aj detailná a pekná grafika, ktorá nemá veľké nároky na batériu. Pri veľkosti hry 77,4MB je hra optimálnym riešením, kde sa stretáva dobrý dizajn a veľkosť na disku.
Pripomíname, že akciová cena je časovo obmedzená a nevieme, kedy sa hra bude opäť predávať za plnú cenu.

Celkové hodnotenie: 4,5/5

Enlight1 (1)

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Leo’s Fortune (0,99€)

Môže ťa zaujímať
- Reklama -