Chcel by si mať vo svojich fotkách text, ale nevieš ktorú appku si vybrať? Over tvoj problém vyrieši a ponúkne ti viacero možností, ako vylepšiť svoje fotky a zdieľať ich na Instagrame či Facebooku.

Pred používaním aplikácie si stiahni filtre a fonty, ktoré sú dostupné zadarmo. Na domovskej obrazovke aplikácie ťukni na Add-On a vyber si balíčky, ktoré sú zadarmo. Samozrejme, môžeš si zakúpiť aj tie, ktoré patria medzi prémiové alebo si kúp všetky naraz za 4,99€ v Big Bundle.

- Reklama -

S úpravami začni tak, že si vyberieš fotku z tvojej knižnice a po importe sa v dolnej časti objavia vyskakujúce možnosti Add-On, Text a Artwork. Add-On obsahuje spomínané filtre, ktoré sú zadarmo alebo platené. Dvojitým kliknutím na ukážku fotky sa zobrazí ponuka aktuálne dostupných filtrov, ktorých ukážku zobrazíš ťukaním na filtre a ak chceš filter uložiť, ťukni na Done.

Časť Text ponúka pridanie textu na fotku, buď základnými fontami, alebo tými, ktoré si stiahneš. Medzi nástroje úpravy textu patria úpravy veľkosti, ktorá je uvádzaná v percentách, úprava farby s veľmi zaujímavým spracovaním výberu farby, ďalej priehľadnosti textu, orientácie, medzier medzi písmenami, zarovnania a nakoniec ovládanie pozície textu pomocou šípiek. V hornej lište nájdeš tlačidlo úpravy späť a zobrazenia vrstiev. Zmeny uložíš ťuknutím na Done alebo ich zrušíš ťuknutím na Cancel.

Časť Artwork ti ponúka pridanie textu a tvarov. Po ukončení úprav a uložení do knižnice máš na výber upravenú fotku okamžite zdieľať na sociálnych sieťach alebo ju odoslať cez e-mail. Medzi výhody aplikácie Over určite patria zaujímavé možnosti a rozsah úprav, jednoduché a rýchle ovládanie. Nevýhodou je cena odomknutia všetkých funkcií, pretože samotná aplikácia stojí takmer rovnako. Takže za plnú verziu zaplatíš 8,98€.

Hodnotenie: 7/10

[appbox 535811906 appstore ]

Môže ťa zaujímať
- Reklama -