Dnes tu pre teba máme druhú skvelú aplikáciu na dlhé, nudné chvíle. Veď to poznáš, sedíš v škole na nejakej zdĺhavej hodine predmetu, ktorý ťa vôbec nezaujíma. Poprípade cestuješ ráno v autobuse a počas tejto cesty máš chuť robiť aj niečo iné ako sa len pozerať z okna. Práve pre teba je ako stvorená logická hra RETRY.  

RETRY

RETRY je skvelá a jednoduchá hra. Podstatou hry je dostať sa čo najďalej so svojim lietadlom. Na začiatku ti hra dá jednoduché inštrukcie. Hru ovládaš len pomocou svojho prstu, ktorým buď pridávaš alebo uberáš plyn lietadla. To však nie je také ľahké, ako sa zdá. Musíš sa naučiť dobre lietadlo ovládať. Počas svojej cesty sa budeš snažiť nazbierať čo najviac zlatých minci. Prečo? Lebo v leveloch, cez ktoré budeš prechádzať sa budú nachádzať rôzne letiská, na ktorých môžeš pristáť a oddýchnuť si. Pomocou zlatej mince si letisko odomkneš, aby si nemusel ísť celý level odznovu, ak náhodou nabúraš alebo spadneš na zem. RETRY ti ponúkne množstvo úrovní, takže sa určite nebudeš nudiť. Stiahni túto skvelú hru a začni hrať.

Hodnotenie

Zábavný pocit z hry dotvára veľmi jednoduchá grafika, ktorá sa ti bude ale určite páčiť, lebo pripomína grafiku starých videohier. Hra nemá vôbec veľké nároky na batériu. Veľkosť hry 179 MB nie je veľa. Hra je dostupná úplne zadarmo. Mne sa hra celkovo páči.

Celkové hodnotenie: 4/5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: RETRY – Rovio Entertainment Ltd

Prečítajte si tiež  Návod: Nastavte si užívanie liekov v iOS. Systém ma takúto skrytú funkciu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.