Touchgrind BMX je hra pre každého milovníka extrémnych športov. Táto hra vás zabaví keď sa budete veľmi nudiť napríklad v škole  alebo dlhej ceste vlakom. Hra vás určite neomrzí a podľa nás aj milo prekvapí. 

Touchgrind BMX

Hra má veľmi dobrú grafiku, ktorá sa vám podľa nás bude páčiť. Cieľom hry je plniť rôzne misie po celom svete. Svoje skóre si potom môžte porovnávať s priateľmi. Ďalej si môžte vaše jazdy nahrávať a následne ich zdielať na Youtube. Touchgrind BMX ponúka aj veľmi zaujímavý výber bicyklov, z ktorých každý je niečim iný a každý sa vám bude v niečom inom páčiť. Tieto bicykle si budete môcť v hre kupovať za peniaze cez Apple ID alebo za body a trofeje, ktoré nahráte počas hrania. Hra má pre vás prichystaných aj veľa rôznych skate parkov kde sa budete môcť vyblázniť, alebo jazdu po strechách rôznych budov, či zjazd z kopcov, takzvaný Downhill. Ovládanie hry Touchgrind BMX je vcelku jednoduché, bicykel v hre ovládate pomocou prstov. Body získavate za robenie trikov, ktoré majú presné názvy, čo ocení aj každý BMX jazdec. Touchgrind BMX má môžno len jednu chybičku a tou je cena aplikácie 4,99€.

- Reklama -

Hodnotenie

Vynikajúci dojem z hry dotvára aj detailná a pekná grafika, ktorá nemá veľké nároky na batériu. Veľkosť hry 149MB nie je vôbec veľa. Táto hra vás aj napriek svojej cene osloví.

Celkové hodnotenie: 3/5

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Touchgrind BMX – Illusion Labs

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.