Jedna z najlepších „relaxačných“ appiek v App Store, Dark Noise 2, dostala pomerne rozsiahle vylepšenie. Jej hlavnou úlohou je prehrávanie príjemných zvukov, ktoré vás upokoja či dokonca uspia. Po novom si môžete vytvárať vlastný mix, synchronizovať obsah s iCloudom či počúvať 8 nových stôp.

Dark Noise 2 – aktualizácia

  • Vytvorte si vlastný Mix z ľubovoľného počtu zvukov. Kombinujte viacero stôp pre väčšiu rozmanitosť! 
  • Animované ikony môžete vytvárať pomocou nového tvorcu ikon, obrázkov alebo GIF-ov, ktorý podporuje import z knižnice fotiek.
  • iCloud synchornizácia: Vlastné mixy a obľúbené položky sa teraz synchronizujú so všetkými vašimi zariadeniami pomocou iCloud. Nie je potrebné prihlasovanie alebo konfigurácia. Vaše údaje sa dostanú do všetkých pripojených zariadení úplne automaticky.
  • 8 nových zvukov: Dážď padajúci na stany, zvonkohra, stromy vo vetre, čajky, jazero, lodná paluba, vlajka a uspávanka.
  • Podpora kurzoru pri iPade: Navigujte Dark Noise 2 pomocou trackpadu alebo myši, pokiaľ používate iPad.
  • Nové ikony: V niektorých častiach aplikácie sa vyskytujú nové ikony, ktoré boli inšpirované operačným systémom macOS Big Sur.
  • A ešte oveľa viac: Opravy chýb, vylepšená podpora skratiek a prepísaný zvukový modul. Dokonca je tu prítomná aj nová experimentálna funkcia „Auto Volume“.

Aplikáciu si môžete zakúpiť pre operačných systém iOS/iPadOS kliknutím na tento odkaz. Máme tu niekoho, kto ju používa? Napíšte nám do komentára, aké s ňou máte skúsenosti!

Prečítajte si tiež  Predstavujeme Handoff! Najlepšie prepojenie počítača a telefónu.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.