Vývojári v súčasnosti naozaj naplno pracujú na tom, aby ich aplikácie čoskoro vyšli, poprípade boli updatované na novom iOS 9 a využívali všetky nové funkcie systému. Je to samozrejme celkom pochopiteľné. Systém prináša niekoľko zásadných noviniek, ktoré môžu zjednodušiť alebo kladne ovplyvniť ich funkcionalitu a to treba využiť. Využil to aj Shazam, ktorý optimalizoval aplikáciu na iOS 9 a pridal podporu 3D Touch!

Shazam a 3D Touch

Nový iPhone prišiel s podporou úplne novej technológie 3D Touch, ktorá funguje veľmi podobne ako Force Touch iba prináša o pár možnosti ovládania viac. Je to vlastne taký lepší Force Touch a preto ho treba naplno využiť. Vývojári Shazamu to už urobili a vďaka novej technológií budeš môcť detektovať hudbu omnoho rýchlejšie ako doteraz. Nebudeš totiž musieť zapínať celú aplikáciu a preklikávať sa ale postačí, ako podržíš ikonku aplikácie trošku silnejšie a iPhone začne automaticky zisťovať.

- Reklama -

Apple však vylepšilo aj napríklad Spotilight, ktorý už indexuje skladby, ktoré si vyhľadával v Sahazame a vďaka jednoduchému vyhľadávaniu ich môžeš veľmi rýchlo spustiť práve cezeň. Stačí mať predplatenú službu Apple Music. Navyše sa zlepšila aj stabilita aplikácie!

shazam-svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here