Jedna z najobľúbenejších hudobných aplikácií na iOS, Shazam sa dočkala naozaj veľkej aktualizácie, ktorá poteší množstvo používateľov! Autori aplikácie sa rozhodli pre množstvo nových funkcií, ktoré budú určite prínosom. Zmenený totiž nebol iba vhlad domovskej obrazovky. Aplikácii sa dostalo naozaj veľkej pozornosti. 

Nová domovská obrazovka a hudobný prehrávač!

Shazam prešiel kompletnou zmenou, pri ktorej sa dočkal aktualizácie domovskej obrazovky, ktorá vyzerá omnoho lepšie, ako predtým. Navyše tu bol pridaný aj špeciálny hudobný prehrávač, ktorý zabezpečí to, aby ste mali omnoho lepší prehľad o hudbe a interpretoch, ktorých ste už dávnejšie identifikovali. Okrem toho pribudla aj možnosť, pri ktorej po vytvorení profilu budete vidieť hudbu, ktorú už identifikovali vaši priatelia. Navyše vznikol aj úplne nový web Shazam.com, na ktorom sa nachádzajú ďalšie nové funkcie a istá „sieň slávy“, v ktorej nájdete tých najpopulárnejších umelcov.

- Reklama -
Nová domovská obrazovka - svetapple.sk
Nová domovská obrazovka – svetapple.sk

Play All a Spotify

Medzi novinky patrí aj špeciálna funkcia, alebo lepšie povedané tlačidlo, „play all“, ktoré vám po stlačení umožní vypočuť si playlisty skladieb, ktoré ste už predtým identifikovali, alebo skladieb, ktoré sú podobné tým, ktoré ste už pred tým identifikovali. Okrem iného však nová aktualizácia poteší aj predplatiteľov služby Spotify, ktorí môžu po novom prepojiť svoje konto priamo so Shazamom a počúvať tak hudbu v aplikácií.

Nakoniec treba upozorniť, že množstvo zo spomínaných zmien je zatiaľ dostupných len pre používateľov iOS zariadení.

Play All - svetapple.sk
Play All – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.