Verte alebo nie, operačný systém Windows používajú aj mnohí Apple fanúšikovia. Dôvodom je to, že tento operačný systém podporuje softvéry a aplikácie, ktoré sú pre ich prácu nevyhnutné. Často sa však stretávame s nelegálnymi licenciami, ktoré sú voľne stiahnuté z internetu. Nie len že mávajú problémy s aktualizáciami ale takisto predstavujú bezpečnostné riziko. Našťastie znova prichádza predajca GoDeal24, ktorý vie tieto problémy v rámci najnovšieho výpredaja vyriešiť.

Kúpiť si tu môžete operačný systém Windows 10 ale aj Windows 11, ktorý je o čosi modernejší a rovnako bezpečnejší. Počítať však musíte s trochu vyššou cenovkou. Rovnako tak nájdete v ponuke aj balíček MS Office Home & Business 2021 pre počítače Mac, ktorý sa dodáva s doživotným prístupom k šiestim najobľúbenejším aplikáciám balíka vrátane Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams a OneNote. Z ponuky nižšie si vyberie skrátka každý.

VÝPREDAJ – 62% zľava na Microsoft Office (kupón „MAC62„)

62% zľava na balíky Windows + Office (kupón „MAC62„)

Pokiaľ ešte stále používate zastaralý Windows, je časť urobiť zmenu. Veď stojí iba zopár eur. Windows 10 už síce Microsoft oficiálne nepredáva, no na GoDeal24 ho stále nájdete. Tento systém má vysoký výkon aj spoľahlivosť a hlavne bude dostávať pravidelné aktualizácie až do roku 2025. A pokiaľ to budete potrebovať, bezplatne z neho môžete prejsť na modernejší Windows 11 alebo si rovno túto verziu kúpiť. Jej cena je len o máličko vyššia.

Limitovaná ponuka: 50 % zľava na Windows (kupón „MAC50„)

Veľkoobchodný výpredaj na MS Windows a Office

Objavte viac nástrojov za výbornú cenu

Objavte viac>>>

WIndows
Zdroj: GoDeal24

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJINZERCIA
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.