Ak hľadáte šikovné inteligentné hodinky, ktoré vás budú veľmi presne sledovať počas vykonávania športových aktivít, máme pre vás jeden tip, ktorý je aktuálne na Slovensku pre svoju nízku cenu hitom. Garmin Forerunner 255 si dnes môžete po kliknutí na tento odkaz zaobstarať v slušnej zľave, pričom budete mať k dispozícii všetko dôležité, na čo si len spomeniete.

Hodinky sa vyznačujú dostatočne veľkým 46 mm MIP transflektívnym displejom a systémom v slovenskom jazyku. Garmin Forerunner 255 majú množstvo senzorov a funkcií, ako GPS, meranie srdcového tepu, sledovanie spánku, barometer, krokomer, oxymeter atď, ktoré vám poskytnú komplexné informácie o všetkých vašich aktivitách. Rovnako obsahujú technológiu Garmin Pay, ktorá funguje podobne, ako Apple Pay. Pomáha jej zabudované NFC.

Bežná cena týchto hodiniek štartuje na hranici 349 €, čo je zhruba rovnako, ako si Apple pýta za svoje podstatne menej vybavené Apple Watch SE. Po kliknutí na tento odkaz však Garmin Forerunner 255 kúpite od 295 €, vďaka čomu na nich slušne ušetríte.

Ako už vyplýva z názvu, tieto hodinky sú ako stvorené na beh, no hodia sa aj na bicykel, jogu alebo plaváreň. Keďže majú vstavanú vodeodolnosť na úrovni 50M (5 ATM), neublíži im plávanie ani čvachtanie sa vo vode.

Garmin Forerunner 255 a ich extrémna výdrž batérie 

Garmin Forerunner 255
Zdroj: YouTube / DesFit (úprava redakcie)

To čo je pri Garmin Forerunner 255 absolútne fantastické, je ich výdrž batérie. Zabudnite na štandardných 18 hodín, ktoré vám ponúkajú inteligentné hodinky Apple Watch.

Pri Garmin Forerunner 255 sa dostanete podľa výrobcu až na 14 dní na jedno nabitie, pričom v režime so zapnutým GPS je to až 30 hodín. Pri bežnom používaní teda budete svoje hodinky nabíjať cca raz za 7 – 14 dní (v závislosti od spôsobu používania), čo považujeme za fantastické výsledky.

Garmin Forerunner 255 majú tiež mobilnú aplikáciu, ktorá sa dá nainštalovať na zariadenia s operačným systémom iOS aj Android a zároveň vážia iba 49 gramov, vďaka čomu sa vám budú nosiť absolútne pohodlne.

A pokiaľ by ste chceli ešte sofistikovanejšie a väčšie zariadenie, kúpiť si môžete aj úplne nové Garmin Forerunner 965, ktoré majú obrovský AMOLED displej, nachádzajúci sa v titánovej lunete. Tieto hodinky kúpite za 649 € a objavíte ich po kliknutí na tento odkaz. Aj v tomto prípade ide o hit na našom trhu.

Garmin Forerunner 965
Zdroj: Garmin

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra kúpite u autorizovaných predajcov v zľave. Nenechajte si ujsť príležitosť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -