Snapchat je v dnešnej dobe tak trochu ďalšia fenomenálna sociálna sieť, ktorú používatelia z celého sveta už nejaký ten piatok obľubujú. Netvrdíme, že tu nie je už niekoľko rokov avšak v poslednej dobe sa začína naozaj vo veľkom rozširovať a dostáva stále lepšie a lepšie updaty. Ten posledný napríklad pridal hneď niekoľko zaujímavých vecí, ktoré uľahčia život používateľom!

Už žiadne držanie

Určite sa ti neraz stalo, že pri držaní dlhšieho snapu si musel po pár sekundách krčiť svoj prst na obrazovke, pretože pokiaľ by si ho pustil, celý snap by sa vypol. Toto riešenie jednoducho nebolo úplne ideálne a ani pohodlné. Vývojári sociálnej siete si to očividne uvedomili a tak do Snapchatu pridali novú funkciu, pri ktorej nebudeš musieť daný snap držať, ale už naň len klikneš a videá či fotky sa začnú spúštať automaticky bez akéhokoľvek dotyku. Pokiaľ budeš potrebovať prejsť na ďalšie video či fotku, všetko funguje pekne po starom a tak len klikneš na displej.

Novinky

Spomínané držanie je síce veľká zmena avšak stále sa tu nájdu aj iné novinky, ktoré sa po novom do Snapchatu pridali. Jednou z nich je aj funkcia pridávania priateľov, ktorí v reálnom čase v tvojej blízkosti Snapchat používajú. Je to naozaj jednoduché, aplikácia ti sama zobrazí tých ľudí, ktorých si chceš pridať. A ty tak budeš môcť následne vykonať. Okrem iného sa tu objavila ďalšia zaujímavá funkcia, ktorá ti do tvojho unikátneho kódu pridá tvoje Selfie.

Snapchat teda dostal pomerne veľký update a pokiaľ chceš vidieť aj ty čo to z našej redakcie na Snape, určite si nás pridaj „SVETAPPLESK“! 🙂

Prečítajte si tiež  CEO Snapchat: Sme radi, že spoločnosti Apple platíme 30 % províziu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.