Poznáte to, sedíte v škole na nejakej zdĺhavej hodine predmetu, ktorý vás vôbec nezaujíma. Poprípade cestujete ráno v autobuse a počas tejto cesty máte chuť robiť aj niečo iné ako sa len pozerať z okna. Spikes je super aplikácia presne na takéto chvíle. Je to veľmi jednoduchá zábavka.

Spikes

Osloví vás najmä svojim lákavým vzhľadom a ak vás hra pohltí, už nebudete chcieť prestať hrať. Podstata hry je prostá, poskakujete podobne ako v hre Flappy Bird, avšak tu len z jednej strany na druhú. Z bočných stien, od ktorých sa odrážate, však vyliezajú “bodce,” ktorým je potreba sa vyhnúť, ináš vtáčik zomrie. V hre nazbierate cukríky alebo diamanty, pomocou ktorých si môžete kupovať nových, zaujímavejších vtáčikov.

- Reklama -

Herné módy

Hra ponúka aj rôzne herné módy ako napríklad “cave.” V tomto móde, už podľa názvu asi tušíte, sa so svojim vtáčikom budete snažiť dosiahnuť čo najväčšie skóre v jaskyni čo nieje až také ľahké. Čo sa nám na hre veľmi páči je možnosť nehrať iba sám ale zahrať si aj so svojím kamarátom v móde pre dvoch. V hre si môžete taktiež rozširovať svet, v ktorom prilietavajú vtáčiky, a dávajú diamanty na kúpu nových vtáčikov. Hra má ďalej pripravené rôzne možnosti vylepšovania a ďalšie herné módy.

Ak sa vám hra zapáčila tak neváhajte a stiahnite si ju priamo tu: Don’t Touch The Spikes – Ketchapp

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.