Materská spoločnosť Meta neustále pridáva nové funkcie a aktualizácie do svojich sociálnych sietí, pričom tentokrát sa noviniek dočká aplikácia Instagram. Technologický gigant už čoskoro príde s ďalším doplnkom vo forme nových nástrojov pre instagramové príbehy.

Leaker a aplikačný vývojár Alessandro Paluzzi prostredníctvom portálu Android Headlines nedávno objavil plánovaný doplnok v skúšobnej beta verzii aplikácie, ku ktorej má prístup len niekoľko vyvolených ľudí. Vďaka avizovanej novinke bude obyčajné zdieľanie profilu v príbehu ešte jednoduchšie.

Instagram ponúkne nové možnosti zdieľania v príbehoch

Aby sme vám to lepšie vysvetlili, nový funkcia bude fungovať podobne, ako existujúca funkcia “Pridať do príbehu”, no so zameraním na propagáciu profilu iného používateľa.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Používateľom Instagramu ponúkne jednoduchý spôsob, ako upriamiť pozornosť svojich sledovateľov na iné profily, čím sa potenciálne zvýši dosah a viditeľnosť zdieľaného profilu.

Ako môžete vidieť na obrázku v príspevku vyššie, nové tlačidlo “Zobraziť profil” vyzýva divákov na návštevu uvedeného profilu.

Instagram nám už dnes umožňuje zdieľať v rámci príbehov rôzne veci, ako napríklad príspevky iných ľudí. Vďaka tejto novej funkcii však bude zviditeľnenie profilu oveľa jednoduchšie.

Umožnenie zdieľania profilu v príbehoch otvára nové možnosti objavovania, zapojenia a prezentácie značky, čo je obzvlášť výhodné pre tvorcov obsahu. Veľké profily budú môcť ponúkať svojim klientom takéto zdieľanie, ktorí za dohodnutú províziu získajú na svoj profil množstvo nových sledovateľov.

Zatiaľ nie je známe, kedy presne bude táto funkcia dostupná pre všetkých používateľov Instagramu, no pravdepodobne to bude v najbližších mesiacoch. O jej príchode vás samozrejme budeme informovať.

Prečítajte si tiež  Instagram zavádza ďalšie revolučné vylepšenie: Podporí vašu kreativitu

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -