Pokiaľ používate najväčšiu hudobnú stramovaciu službu na svete, možno že ste už okúsili aj podcasty. Je to skvelý spôsob ako si skrátiť dlhé chvíle alebo sa jednoducho naučiť niečo nové v situáciách, kedy nemáte chuť na pesničky. Práve túto sekciu čaká v Spotify vylepšenie. Pozrite sa aké…

Spotify a podcasty

O tejto appke píšeme takmer neustále. Dôvodom je veľká snaha vývojárov vyladiť ju do posledných detailov, aby čo najviac vyhovovala používateľom. Najnovšej aktualizácie sa dočkali obľúbené podcasty. Tie počúva stále väčšie množstvo ľudí a tak im treba priniesť nové možnosti, pomocou ktorých si ich môžu vyberať.

Tie sa teraz vyskytli v sekcii Top Podcasty (200 najpopulárnejších relácii). Predplatitelia budú pracovať s novými funkciami zoradenia podľa regiónu, v ktorom sa práve nachádzajú. Tak isto by sa tu mali vyskytnúť aj možnosti, vďaka ktorým sa budú viazať konkrétne kategórie podcastov na konkrétne miesta (ako napríklad komediálne, technologické atď…).

Pilotný projekt aktualizácie začína už dnes a dočká sa 26 krajín celého sveta, medzi ktorými pochopiteľne chýba Slovensko a Česká republika. Netreba sa však obávať toho, že by na nás zabudli. Tvorcovia Spotify sľubujú, že všetky novinky budú v dohľadnej dobe dostupné globálne. Počúvate cez Spotify podcasty?

Spotify už konečne môžete používať aj na Safari!
Spotify čaká perfektné vylepšenie. Týka sa podcastov!

zdroj

Prečítajte si tiež  Nová generácia iPhonu SE prinesie výrazné zmeny. Takto bude vyzerať cenovo najdostupnejší iPhone
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.