Najväčšia hudobná stramovacia služba nedávno dosiahla hodnotu 50 miliárd dolárov a zdá sa, že sa chystá prekonať ďalšiu métu. Neustále pracuje na tom, aby bola v očiach používateľov čo najatraktívnejšia. Spotify prichádza s novým predplatným “Premium Duo”. Jeho cena je len 7,99€/mesačne.

Spotify prináša nové predplatné pre dvoch používateľov.

Švédska spoločnosť sa snaží ľuďom v čo najväčšej možnej miere prispôsobiť svoje služby. Už dnes si môžete vybrať z viacerých druhov predplatného, ktoré navyše dopĺňa novinka “pre dvoch”.

- Reklama -

Štandardný účet na Spotify (1 používateľ) stojí 5,99€/mesačne. No a hoci je to príjemná suma, ak ste v domácnosti dvaja, viete si zvoliť aj iný spôsob paušálnych platieb. Doposiaľ ste pravdepodobne využívali rodinné zdieľanie, v ktorom sa môže nachádzať až 6 účtov súčasne. Jeho cena je 8,99€/mesačne, takže sa to stále oplatí aj pre dvoch používateľov.

Po novom však ušetríte ďalšie 1€ a streamovaciu službu môžete zdielať napríklad so svojou polovičkou. Nový typ predplatného “Premium Duo” získate za 7,99€/mesačne a okrem toho vám Spotify pripraví originálny “Duo Mix”, čo je vlastne playlist pre dvoch s hudbou, ktorá sa páči obom účtom a ktorá je pravidelne obmeňovaná.

Služba požaduje dodržať len jednu podmienku a to tú, aby bol druhý používateľ váš spolubývajúci. Pri registrácii je teda potrebné overiť adresu.

Okrem týchto troch druhov predplatného ostáva v ponuke stále aj verzia pre študentov. Tá vás vyjde len na 2,99€/mesačne a ponúka prakticky totožný obsah ako plná verzia za 5,99€. Tu však treba podotknúť, že aj študenti sa musia pri registrácii preukázať dokladom. Ktorý typ využívate vy?

Spotify je zastaralý. Podľa analýzy je pozadu za svojou konkurenciou.
Spotify prináša nové predplatné pre dvoch používateľov za výhodnú cenu.

zdroj

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.