Spotify a príbehy

Kompetentní v tejto spoločnosti vedia, čo je dnes na trhu populárne. Aj preto Spotify začal testovať príbehy, ktoré sú takmer rovnaké ako na Instagrame, Facebooku či Snapchate. Tretia menovaná sociálna sieť prišla s týmto konceptom ako prvá. Neskôr sa ním inšpirovali najväčší hráči (FB a IG) a teraz aj hudobná platforma.

Za nás sa jedná o príjemné prekvapenie. Príbehy sú v súčasnosti dostupné v aplikácii pre iOS a Android. Pokiaľ sa dostali v skúšobnej verzii aj do vášho zariadenia, nájdete ich pomocou ikonky v ľavom hornom rohu, v rámci zoznamu skladieb alebo albumu.

Medzi jednotlivými videami alebo fotografiami sa môžete pohybovať rovnako ako na sociálnych sieťach. Postačí vám k tomu kliknutie na ľavej a pravej strane obrazovky. Ide o zaujímavý koncept, ktorým sa môžu vyjadrovať nielen používatelia, ale aj umelci.

Ako sme už naznačili vyššie, to že si predplácate Spotify ešte neznamená, že sa vám zobrazia aj tieto videá. Ich výskyt môže byť obmedzený na konkrétne zoznamy skladieb alebo albumy, čo je spôsobené počiatočným štádiom testovania. Verejnosť sa dočká plnej verzie až vo chvíli, keď si budú v streamovacej službe na 100% istí, že to všetko funguje spoľahlivo. Názornú ukážku nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Do komentára nám napíšte, či ste sa už s touto novinkou stretli a či ju budete v budúcnosti používať. Na podobné „vychytávky“ má každý svoj vlastný názor a my chceme počuť práve ten váš.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 mini je v tejto krajine stále extrémne populárny: Škoda, že ho Apple zarezal
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.