Najväčšia hudobná streamovacia služba Spotify prichádza opäť so skvelou správou, ktorá zaiste poteší všetkých jej predplatiteľov. Pokiaľ počúvate populárne podcasty, už čoskoro si ich budete môcť aj pozrieť. Nová funkcia sem pridá možnosť prehrávania videa!

Spotify a video podcasty

Vývojári sa neustále snažia, aby bolo používanie Spotify čo najjednoduchšie a najatraktívnejšie. Podcasty tu denne zaznamenávajú milióny prehratí. Je to skvelý spôsob ako sa zabaviť v prípade, že človek nemá chuť na hudbu ale chce si vypočuť niečo zaujímavé. Spoločnosť dnes oznámila, že začne podporovať aj prehrávanie videa.

Na začiatku sa to bude týkať týchto podcastov: „Book of Basketball 2.0,“ „Fantasy Footballers,“ „The Misfits Podcast,“ „H3 Podcast,“ „The Morning Toast,“ „Higher Learning with Van Lathan & Rachel Lindsay,“ a „The Rooster Teeth Podcast.“

Bezprostredne po tom, ako sa dostane táto funkcia do rúk používateľov a tvorcov, na platforme sa objaví oveľa väčšie množstvo video-relácií. Samozrejme, že všetky podcasty ostanú stále aj v čisto zvukovej podobe.

Tak isto si ich budete môcť sťahovať do svojho zariadenia pre následné počúvanie na cestách. Pokiaľ si však nájdete chvíľku volného času a zvuk by ste chceli doplniť aj videom, nebude to žiaden problém.

Novinka by sa mala pomaly dostávať do aplikácie od dnešného dňa a postupne sa rozšíri do celého sveta. Je to opäť skvelý krok zo strany autorov streamovacej platformy. Ľudia nebudú vyhľadávať svoje obľúbené relácie napríklad na YouTube. Všetko nájdu v knižnici Spotify! Nájde sa tu niekto, kto počúva podcasty na tejto platforme?

Spotify je oficiálne v Siri, HomePode, CarPlay a Apple TV! - svetapple.sk
Spotify prináša novinku. Podcasty si pozriete aj ako video!

zdroj

Prečítajte si tiež  Používate Spotify? Ak áno, určite vás zaujme nová funkcia v apke pre Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.