Spoločnosť Spotify neustále inovuje a prináša novinky pre svoje aplikácie naprieč platformami. Dnes sa používatelia operačného systému iOS dočkali redizajnu a niekoľkých nových funkcií, ktoré určite ocenia. Pozrite sa, ktoré to sú.

Spotify priniesol nový dizajn aplikácie pre iOS!

Ak ste otvorili aplikáciu Spotify napríklad dnes ráno (alebo pokojne ešte včera), mohli ste ostať z vynoveného dizajnu trochu prekvapení. Aplikácia obdržala aktualizáciu, ktorá sa podľa nášho názoru veľmi podarila.

Navyše prináša aj užitočné novinky, ktoré z používateľského hľadiska veľmi oceňujeme. V prvom rade je to napríklad možnosť prehrávania hudby v náhodnom poradí, pomocou nového tlačidla. Tak isto tu po novom môžete sledovať umelcov, zoznamy skladieb, albumy a podobne…

Spotify je zastaralý. Podľa analýzy je pozadu za svojou konkurenciou.
Spotify priniesol nový dizajn aplikácie pre iOS!

Autori samotnej appky na oficiálnom prehlásení povedali, že platforma je dnes omnoho lepšia, ako bola kedykoľvek pred tým (čo je taká klasika). Samotný dizajn by mal pôsobiť sviežim a moderným dojmom, ktorý pasuje k celkovému dizajnu operačného systému iOS 13.

Vývojári tlačili najmä na používateľské rozhranie, ktoré je dokonalo prepracované a vyladené tak, aby sedelo všetkým používateľom. Zaujímavé je tiež to, že vylepšená appka je dostupná na operačný systém iOS, zatiaľ čo používatelia Androidu si na ňu budú musieť ešte chvíľu počkať. Pokiaľ sa vám ešte aktualizácia neobjavila, môžete si ju overiť týmto spôsobom:

  • Podržte prst na ikonke App Store (kým sa vám nezobrazí HapticTouch menu)
  • Vyberte položku „Aktualizácie“
  • Posuňte prstom nižšie, kde sa vám zobrazia všetky appky
  • Pokiaľ na nich nie je update, stačí kliknúť na tlačidlo „Aktualizovať“.
  • Hotovo!
https://youtu.be/Xq645KFkTM0
Prečítajte si tiež  Apple dnes spustilo funkciu satelitného pripojenia pre iPhone 14. Zatiaľ si ju užijú iba tieto dve krajiny
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.