Pokiaľ máš iPhone a doteraz si používal Spotify, pravdepodobne akurát testuješ 3 mesačnú skúšobnú dobu Apple music. Neviem ako tebe, no nám viac vyhovoval dizajn a používateľské prostredie Spotify než Apple Music. Každopádne to bude asi vec vkusu. Vďaka následujúcim obrázkom si budeš môcť porovnať novú službu s jej azda najväčším konkurentom, ktorý o svoje prvenstvo v streamovacích službách očividne čoskoro príde.

Spotify vs. Apple Music

Spotify patril doteraz medzi najznámejšie (ak nebol najznámejší) streamovacie služby na svete, no po príchode Apple Music sa toto poradie určite veľmi rýchlo zmení. Apple má jednoducho výhodu v tom, že vyrába hardware a tak sa mu jeho streamovacia služba predáva omnoho lepšie ako jeho konkurencii. Avšak používateľské rozhranie Apple Music sa mnohým (vrátane nás) až tak nepáči a práve preto ostávajú skôr pri používateľskom rozhraní Spotify.

Pokiaľ sa stále nevieš rozhodnúť čo je lepšie, ponúkame ti jednoduché porovnanie, v ktorom vystúpi práve spomínaný Spotify a Apple Music.

Prečítajte si tiež  Spotify využil nevýhodu Apple!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.