Streamovacie služby proti sebe bojujú všade, kde je to len možné. Tá najväčšia, ktorú používa najviac používateľov vrámci všetkých platforiem a celého sveta (Spotify) dnes predstavila playlist, ktorý vás poteší. Vlastne asi viac poteší vášho psíka, mačičku či iné domáce zvieratá. Je určený práve pre nich.

Spotify vytvorilo zoznam skladieb pre domácich miláčikov.

Aj domáce zvieratko má rado hudbu. Vedia to aj tvorcovia najpopulárnejšej hudobnej streamovacej platformy na svete. Spotify dnes predstavilo takzvané „Pet Playlists“, ktoré sú ako stvorené pre vaše zvieratko. Jedná sa o špeciálne zoznamy skladieb, ktoré sú určené pre psa, mačku, leguána, vtáka či škrečka.

V princípe by sa malo jednať o špeciálny generátor, ktorý dokáže kombinovať všetky osobnostné prvky zvieraťa. Na základe toho vytvára zoznamy skladieb, ktoré si podľa tvorcov môže vypočuť a obľúbiť.

Aj keď to celé môže znieť ako dobrý vtip, nám to príde ako skvelý nápad. Sú situácie, kedy je dobré zvieratku pustiť hudbu. Bavíme sa napríklad o udalostiach ako silvester, hlučných oslavách, ktoré ho môžu vyrušovať a podobne. V obklopení príjemnej melódie môže byť úplne pokojné a podobné akcie prespí bez väčších problémov.

Pokiaľ sa vám táto myšlienka zapáčila, pozrite si túto internetovú stránku, ktorú firma pre tento účel vytvorila. Následne si nájdite svoje zviera a vyplňte krátky dotazník, ktorý sa zameriava predovšetkým na jeho osobnostné prvky. Aplikácia následne všetky informácie spojí dokopy a vygeneruje zoznam, ktorý sa automaticky pridá do vašej hudobnej knižnice.

Obsahovať by mal 30 skladieb, ktoré môžete následne svojmu psíkovi, mačičke, škrečkovi atď… pustiť. Samozrejme, podmienkou pre použitie tejto služby je to, aby ste mali vytvorený svoj vlastný účet na tejto platforme. K tomu vás bude koniec koncov vyzývať aj webová stránka. Čo si myslíte o tejto zaujímavej novinke vy? Nám sa to ako nápad veľmi páči.

Spotify vytvorilo zoznam skladieb pre domácich miláčikov.
Spotify vytvorilo zoznam skladieb pre domácich miláčikov. – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Predaje Apple Watch narástli celosvetovo o 51% počas Q3 2019 podľa Strategy Analytics.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here