V dnešnom článku opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Run 5K PRO

Perfektná aplikácia, ktorá je zameraná na fyzický výkon a kondíciu. Pomocou tejto aplikácie by ste mali byť schopní za 7 týždňov bez najmenších problémov odbehnúť celých 5 kilometrov. Dopomôže vám k tomu ako osobný tréner, ktorým aplikácia v skutočnosti je. Run 5K PRO vám ukáže aj presnú trasu po ktorej ste bežali. Ak máte radi šport táto aplikácia je práve pre vás.

- Reklama -

2. SmartScan Express

Výborná aplikácia, ktorá si určite nájde využitie v mnohých smartfónoch či tabletoch. Vďaka tejto aplikácii budete mať skener vždy so sebou a naskenované dokumenty budete môcť ukladať do veľkého množstva formátov. Je to jedna z veľmi užitočných aplikácii najmä pre študentov a ľudí pracujúcich v kancelárii.

3. iPixelCamera

Zaujímavá fotoaplikácia, pomocou ktorej môžete svojim fotkám dopriať rôzne zaujímavé úpravy. Ponúka nadštandardné možnosti úprav ako aj fotenie cez rybie oko.

4. BeatPad

Ďalšia aplikácia, ktorá je určená pre amatérskych DJ-ov a všetkých milovníkov hudby. Pomocou tejto aplikácie si budete môcť na iPade vytvárať vlastné melódie a profesionálne upravovať hudbu. Je to veľmi jednoduchá aplikácia, ktorú určite rýchlo pochopíte. Pokiaľ si radi vytvárate vlastné hudby táto aplikácia je určite práve pre vás.

5. Square Video for Instagram & Vine

Pomocou tejto fotoaplikácie si môžete nahrávať ľubovolné videá v pomere strán 1:1, ktoré budú presne prispôsobené na zdieľanie pomocou sociálnych služieb Instagram či Vine ako to už z názvu aplikácie vyplýva.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.