Už oddnes sa v Bratislave koná každoročný festival umenia Biela Noc. Tak ako minulý rok aj tento krát to organizátori dokonalo zvládli a ponúkajú vám všetko o tejto udalosti priamo vo vašom vrecku. Stiahnite si aplikáciu Biela Noc. Prevedie vás mestom a atrakciami.

Stiahnite si aplikáciu Biela Noc. Prevedie vás mestom a atrakciami.

Biela noc je prestížny medzinárodný umelecký projekt, ktorý má za úlohu priblížiť širokej verejnosti súčasné formy umenia ako aj netradičné, nepoznané a významné miesta európskych metropol.

Od 27-29. septembra sa bude konať v našom hlavnom meste a potom sa presunie do metropoly východu, do Košíc, kde si inštalácie budete môcť prezrieť od 4-6. októbra. Vyjsť v tento večer do mesta skutočne stojí za to. Nie je to len výzva na to aby ste zažili perfektný kultúrny zážitok. Je to aj výzva k tomu aby ste spoznali mesto a vytvorili nádherné zábery.

Autori bielej noci tak ako aj minulý rok ponúkajú aj aplikáciu, ktorá vás bude podujatím sprevádzať. Stiahnete ju pomocou tohto odkazu, ktorý vás presmeruje do AppStore. Po jej nainštalovaní si vyberiete mesto a potom máte dostupné menu, kde nájdete všetky dôležité informácie. Samozrejmosťou je v tomto prípade mapa so všetkými inštaláciami a informácie o nich.

Stiahnite si aplikáciu Biela Noc. Prevedie vás mestom a atrakciami. – svetapple.sk

Aplikáciu si v hornom pravom rohu môžete prepnúť aj do Angličtiny (aj keď nepredpokladáme, že ot budete potrebovať). Týmto článkom by sme vás zároveň chceli aj trošku vyzvať. Či už máte jeden z nových iPhonov s nočným režimom alebo nie. Skúste vytvoriť pár nádherných záberov. Tie najlepšie vyberieme a uverejníme na našej stránke. Ak máte tú možnosť, určite sa vyberte na toto nádherné podujatie v centre Bratislavy alebo Košíc pozrieť. Už niekoľko rokov ide o jednu z najočakávanejších udalostí a teraz to nie je ináč…

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here