Hľadáte ubytovanie na Slovensku či v Česku? Potom by ste určite mali poznať najväčší reklamný ubytovací portál Hauzi s priamym kontaktom na majiteľa. Nájdete tu zaručene najnižšie ceny za ubytovanie, keďže sa už neplatí provízia ďalším sprostredkovateľom.

Hauzi je tu pre Vás už viac ako 17 rokov, preto má momentálne na webe najviac ubytovaní na Slovensku. V aplikácii si viete vyplniť vo filtri Vaše požiadavky, zobrazia sa Vám len vyhovujúce ubytovania a už si len stačí vybrať. Ubytovanie si viete rezervovať prostredníctvom rezervácie alebo priameho telefonátu. Stačí kliknúť na telefónne číslo a rovno voláte ubytovateľovi.

Pokiaľ sa rozhodujete medzi viacerými ubytovaniami, stačí si Vašich favoritov označiť ikonou srdca a na konci si vyberiete, ktoré ubytovanie by bolo pre Vás najvhodnejšie. V hornej sekcii menu si viete spätne pozrieť rezervované ubytovania, naposledy videné ubytovania a dostanete sa tiež do blogu.

Hauzi Vám tiež ponúka možnosť poslania dopytu. Ak nemáte náhodou čas, prípadne si neviete nájsť ubytovanie presne podľa predstáv, stačí vyplniť dopytový formulár, ktorý sa rozošle ubytovateľom a oni Vám následne pošlú svoje ponuky na e-mail.

Neváhajte a rezervujte si Vašu dovolenku na Slovensku už teraz. Aplikáciu si stiahnite vo Vašom appstore.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo iOS 10.3 beta 2!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -