Instagram je zaručene jedna z najpopulárnejších sociálnych sití hneď po Facebooku čo sa súčasnej doby týka. Nejde už len o fotky či videá, ktoré nájdeš na nástenke. Omnoho viac úspechu je v takzvaných “Stories”, ktoré tak trochu ukradol zo Snapchatu. Pridáva tu stále nové a nové veci. Najnovšie sa snaží zaujať pomocou ankiet a veru, darí sa mú to. Akým spôsobom to vlastne robí? 

Instagram a ankety

Hoci je táto populárna sociálna sieť čo sa záujmu týka už poriadne vysoko, stále asi nestačí a tak sa autorí snažia stále viac a viac zaujať celkom novými možnosťami, pomocou ktorých by mohli vytvoriť interakciu a tak nám spestriť deň. Jedna z nich sú aj takéto ankety, s ktorými prichádza ako úplne prvý. Niečo podobné sme zatiaľ nemali možnosť nikde vidieť. Všetko to funguje na veľmi jednoduchom a skoro až primitívnom princípe. Používať ich bude môcť každý.

- Reklama -

Autor pridá anketu do svojho videa pomocou nálepky. Je to rovnaké ako by si pridával napríklad polohu či teplotu. Následne vyberieš dve veci, ktoré chceš hodnotiť (zatiaľ sú tu žiaľ len obmedzené možnosti). Po tom, ako príbeh zdieľaš čakáš, ako na to zareagujú tí, ktorí ťa sledujú. Každý kto vyberie jednu z možností následne uvidí, koľko % používateľov bolo za ktorú možnosť. Zaujímavé, nie?

Ig - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here