Tlačová správa:

Vďaka Veľkej noci vznikajú zaujímavé akcie, kde sa dajú získať rôzne softvérové produkty za mimoriadne výhodné ceny. Tak napríklad, Windows 10 Proffesional začína na 7,4€ čo je extrémne málo. No a pokiaľ by ste ho chceli získať úplne zadarmo, stačí si zakúpiť Office 2016 Professional Plus za 23,14€ a vyššie uvedený operačný systém máte v cene.

- Reklama -
windows 10
zdroj: http://godeal24.com/

Veľkonočný špeciál – Kúpte si 1 a druhé dostanete zadarmo

Godeal24.com je jednou z najväčších a najspoľahlivejších online platforiem predávajúcich softvérové licencie za bezkonkurenčné ceny a s okamžitým doručovaním na e-mail! Na tohtoročnú Veľkú noc spoločnosť Godeal24 zahájila výpredaj so zľavou až -55% za jednotlivé produkty.

50% zľava pre MS Windows OS s kódom: EGD50

Nové produkty v -50% zľave s kódom: EGD50

Dodatočná ponuka v –55% zľave! kód: EGD55

Nakupovanie na Godeal24.com je veľmi jednoduché. Po uskutočnení objednávky dostanete e-mail s produktovými kľúčmi bez toho, aby ste museli čakať niekoľko dní.

V prípade akýchkoľvek otázok je k dispozícii aj telefonický servis, ktorý vám poskytne nepretržitú a rýchlu podporu. Na e-mailovú adresu [email protected] môžete napísať akúkoľvek otázku, týkajúcu sa problémov, s ktorými ste sa pri nakupovaní stretli.

- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here