Veľké očakávania zo strany fanúšikov sa premenili na jedno mohutné sklamanie. Milióny ľudí po celom svete sa tešilo na to, ako si opäť zahrajú vynovené hry GTA: III, GTA: Vice City a GTA: San Andreas.

Napokon však niektorí z nich boli radi, že za titul s názvom GTA Trilogy nezaplatili horibilných 59,99 € a radšej počkali na prvé recenzie.

Hry boli totiž okamžite po vydaní plné chýb a nedokonalostí a v mnohých prípadoch nešlo len o nepodstatné nedostatky ale priamo o problémy, ktoré spôsobovali nemožnosť prechádzať niektoré levely.

Tvorcovia sa za tento prešľap komunite hráčov okamžite ospravedlnili a druhým dychom dodali, že urobia všetko preto, aby trojicu legendárnych hier čo najrýchlejšie opravili. No a presne to sa teraz stalo. GTA Trilogy sa dočkalo updatu s označením 1.0.3, ktorý sa zameral na najväčšie chyby.

Hráči sa už nemusia obávať daždivého počasia, cez ktoré pôvodne nič nevideli. Taktiež sa zlepšilo pozorovanie mapy v GTA San Andreas počas letu v stíhačke. Pribudol sem totiž smog, ktorý robí celé prostredie oveľa viac realistické.

Opráv však bolo vo finále podstatne viac a ak sa chcete pozrieť na väčšinu z nich, pustite si video pod týmto odstavcom, ktoré ich celkom dobre mapuje.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  7 nových iPhonov 14 Pro zhodil zo schodiska aby zistil, aké sú odolné. Takto to dopadlo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.