Určite nebudeme klamať keď napíšeme, že GTA Trilogy bude o pár týždňov téma číslo jedna. Hra má mať svoju premiéru (zatiaľ len podľa úniku) 11. novembra 2021 a tento dátum má byť oznámený presne 22. októbra.

Očakáva sa, že štúdio Rockstar zažije obrovský úspech vďaka tomu, že pôvodne veľmi populárne tituly prepracuje do oveľa modernejšieho šatu. Pomôcť v tom má Unreal Engine, do ktorého sú hry s vysokou pravdepodobnosťou pretvárané.

Dnes ráno sme vás informovali, že sa na internete objavili už aj PC požiadavky. Aj keď má ísť o staré tituly osviežené modernou grafikou, tá bude vo finále náročnejšia ako pre GTA V! To nám značí, že sa máme pripraviť na poriadnu porciu zážitkov.

GTA Trilogy v znamení modernej grafiky 

GTA San Andreas v Unreal Engine 4!
GTA San Andreas v Unreal Engine 4!

Leaker stojaci za uniknutými PC požiadavkami tiež odhalil niektoré detaily ohľadom samotnej grafiky. Patria sem napríklad nové a prepracované textúry s vysokým rozlíšenímväčšie vzdialenosti pri vykresľovaní obrazu, nové osvetlenie a celkovo vylepšené svetelné efekty a mnoho ďalšieho.

Prečítajte si tiež  Rockstar Games ohlásilo Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

No a pokiaľ si stále neviete predstaviť, ako to bude vyzerať, pomôcť vám môže nasledujúce video z YouTube kanálu INTER.

V priebehu 10 minút sa vrátite do miest, kde ste ešte ako deti alebo mládežníci trávili hodiny svojho voľného času a uvidíte autá či známe budovy v nádhernom zobrazení. Túto nostalgiu budete môcť za pár týždňov zažiť na vlastnej koži.

GTA Trilogy bude dostupná pre širokú paletu platforiem. Hovoríme o PCPlaystation 4/Playstation 5Xbox Series X/S/Xbox OneNintendo SwitchAndroid či iOS. Mobilné zariadenia sa však majú dočkať vylepšenia až v roku 2022. Napíšte nám do komentára, čo od tohto remastru očakávate vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.