Tlačová správa

Pokiaľ vo svojom počítači nemáte plnohodnotnú licenciu Windows alebo Office, môže sa stať, že operačný systém, prípadne softvér nebude fungovať správne. Pre zvýšenie efektivity vašej práce si môžete zaobstarať licenciu prostredníctvom stránky Godeal24.com, ktorá si teraz pripravila bezkonkurenčné akcie viazané ku dňu matiek.

- Reklama -

Časovo obmedzené ponuky budú k dispozícii len niekoľko najbližších dní a taktiež platia iba do vypredania zásob. Ak ich teda chcete získať čo najvýhodnejšie, poponáhľajte sa a nenechajte si ujsť túto jednorázovú príležitosť.

Limitovaná ponuka – až 90 % zľava

Ak chcete získať Windows 10 Pro alebo Microsoft Office 2016, respektíve 2019, pomocou odkazov nižšie sa dostanete na tie najvýhodnejšie ponuky na internete. Pre ich kúpu nie je potrebné zadávať žiaden zľavový kód.

Polovičná zľava s kódom: EGD50

Pokiaľ ste si z vyššie uvedenej ponuky nevybrali a hľadáte aj iný softvér, v takom prípade vám môžu pomôcť odkazy pod týmto textom. Nezabudnite, že s kódom EGD50, ktorý zadáte pri vyplňovaní objednávky získate zľavu vo výške – 50 %!

62 % zľava s kódom: EGD62

Pokiaľ hľadáte výhodné softvérové balíčky, predajca Godeal24.com vám s kódom EGD62 poskytne na nižšie uvedené programy až – 62 % zľavu.

55 % zľava s kódom: EGD55

Na záver tu máme poslednú príležitosť, pri ktorej sa dajú získať ďalšie softvérové programy od Microsoftu za perfektné ceny. Pokiaľ použijete pri objednávke zľavový kód EGD55, získate až – 55% zľavu.

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii je viacero spôsobov platby. Doprava je samozrejme zdarma, pretože sa počíta len s aktivačným kódom, ktorý dorazí na váš e-mail. Všetky vyššie uvedené akcie a špeciálne zľavy sú časovo obmedzené a platia len do vypredania zásob. Ak teda chcete upgradovať softvér, nemali by ste s tým váhať.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete obrátiť na zákaznícke služby Godeal24.com, ktoré sú vám neustále k dispozícii prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected]

Na záver už iba pripomíname, že akcia bude trvať krátko a preto by ste mali dokončiť nákup čo najrýchlejšie. Môže sa stať, že po čase už nebudú dostupné niektoré zľavy, prípadne sa programy vypredajú. Radšej teda neváhajte…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.