Či ste študent alebo pracujete, každý potrebuje kvalitný softvér na správu dokumentov. Najlepší je v tomto smere jednoznačne MS Office, ktoré súčasťou sú programy Word, Excel, PowePoint a ďalšie. Na Godeal24 ho teraz môžete získať v rámci výpredaja ku dňu Matiek len za extrémne nízku cenu pre Mac aj Windows

Doživotná licencia na Microsoft Office 2019 (MAC) je dostupná po kliknutí na tento odkaz len za 28,99 € zatiaľ čo spoločnosť ju predáva za 229 €. Hoci nejde o poslednú generáciu softvérového nástroja, aj tak ponúka najlepšie hodnotené aplikácie zamerané na produktivitu a dá sa bez problémov používať aj dnes.

Potom je tu aj Microsoft Office 2021 (MAC), pri ktorom však treba počítať s oveľa vyššou cenou. Zatiaľ čo spoločnosť ho predáva za 299 €, vy ho môžete mať po kliknutí na tento odkaz len za 79,69 €.

V neposlednom rade je samozrejme dostupný aj Microsoft Office 2021 (Windows), ktorý sa štandardne predáva taktiež za 299 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 27,25 €.

Zaujať môže v takomto prípade aj doživotná licencia pre operačný systém Windows 11 len za 13,25 €, alebo Windows 10 za 8,25 €. Nutné je tu zdôrazniť, že z Windows 10 viete zadarmo prejsť na Windows 11.

Zvýšte svoju produktivitu s MS Office na Windows aj Mac

Pokiaľ máte pocit, že váš počítač už nie je to čo býval, pravidelne seká a laguje a nedosahuje dostatočný výkon, možno je potrebné vymeniť alebo aktualizovať operačný systém. Po kliknutí na tento odkaz získate úplne nový Windows 11 Professional len za 13,25 € namiesto pôvodných 199 €. Okrem vysokej bezpečnosti as môžete tešiť aj na AI funkcie prostredníctvom funkcií Microsoft Copilot.

Prečítajte si tiež  XIaomi 13 Lite kúpite po zľave lacnejšie, ako iPhone SE 3. generácie. Čo všetko vám ponúkne?

Kúpte si originálny Windows už od 6.8 €

 Windows + Office v balíku za výhodnú cenu s kódom „MAC62

Ďalšie nástroje pre Mac za najlepšie ceny 

Až 50 % zľava na ďašie nástroje Windows a Office s kódom „MAC50

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy: service@godeal24.com.

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Ceny sa môžu v závislosti od času zmeniť. 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -